Relife Relizema Cream 100 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: RELIFE
Relife Relizema Cream je zdravotnický prostředek určený k léčbě svědivé a zarudlé pokožky ve spojení s různými typy dermatitidy včetně atopické a kontaktní dermatitidy.
Skladem na e-shopu
455

O produktu

50132110

Trápí vás svědivá, zarudlá a podrážděná pokožka? K léčbě projevů dermatitidy (včetně atopické a kontaktní) použijte Relife Relizema krém! Díky svému ochrannému účinku pomáhá obnovovat a udržovat přirozenou kožní bariéru, která poskytuje pokožce ochranu před negativními vlivy a zabraňuje ztrátě hydratace. Složení krému zvlhčuje pleť a má zklidňující a ochranné účinky.

Výsledek:

  • pokožka je zklidněná
  • omezuje svědění a podráždění
  • pleť je hydratovaná a chráněná

Složení

AQUA, HYDROGENATED POLYDECENE, ETHYLHEXYL PALMITATE, DIMETHICONE, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, MAGNESIUM STEARATE, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, PHENOXYETHANOL, ASCORBYL PALMITATE, DISODIUM EDTA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, FURFURYL PALMITATE, ETHYL LINOLENATE, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM HYALURONATE, ETHYL OLEATE, ETHYL LINOLEATE, PROPYL GALLATE, TOCOPHEROL, ETHYL PALMITATE, ETHYL STEARATE.

Použití

V případě dermatitidy a/nebo erytému nanášejte Relizema cream na postižené místo dle potřeby dvakrát nebo třikrát denně. 

Upozornění

Pouze pro zevní použití. Pokud současně podstupujete jinou léčbu, informujte svého lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po každém použití obal pevně uzavřete. Nepoužívejte přípravek v případě porušeného obalu. Doba použitelnosti platí pro výrobek, který je skladován odpovídajícím způsobem a jehož obal je nepoškozený. Po uplynutí 90 dní od otevření by se přípravek neměl používat. Po použití zlikvidujte balení odpovídajícím způsobem. Nepoužívejte výrobek v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Pokud problémy přetrvávají i po 30 dnech používání, navštivte lékaře.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.