Relife

Relife

Společnost RELIFE® je založena na vědeckém odkazu a na vysoce kvalitních standardech skupiny Menarini založené v Itálii v roce 1886, která je nyní ve světovém měřítku jednou z předních italských farmaceutických společností. RELIFE® považuje pokožku za zrcadlo vnitřní pohody, proto se zaměřuje na to, aby lidé dosáhli vnitřní pohody odvíjející se právě od stavu jejich pokožky. Cílem společnosti je poskytovat efektivní, kompletní a vysoce inovativní prémiové produkty pro každodenní péči o pokožku.Atopická a plenková dermatitida, suchá pokožka

Atopická dermatitida (také atopický ekzém) je chronické zánětlivé kožní onemocnění doprovázené intenzivním svěděním a opakovaně se objevujícími kožními lézemi. Hlavním příznakem atopické dermatitidy (AD) je intenzivní svědivá vyrážka. Přetrvávající svědění může nepříjemně ovlivňovat kvalitu života tím, že komplikuje spánek, soustředění se na každodenní činnosti nebo účast na běžném životě.

Plenková dermatitida je zánět pokožky v oblasti plenek. Jde o stav běžný u novorozenců a kojenců, obvyklý je také u seniorů. Většina případů odezní během jednoho dne bez jakékoliv léčby, ale případy trvající 3 a více dnů jsou již komplikovanější a často se u nich rozvíjí infekce.

Suchá pokožka se může vyskytovat samostatně či jako příznak (jediný či kombinaci) jiného kožního onemocnění, například atopické dermatitidy. Suchá pokožka mnohdy působí na pohled nehezky a může vést až k fyzickému nepohodlí a pocitům trapnosti, proto vyžaduje náležitou péči.


IKONICKÉ PRODUKTYPRODUKTOVÉ ŘADY


Nová řada zdravotnického prostředku k léčbě příznaků atopické dermatitidy a dermokosmetických přípravků ke každodenní hygieně a péči o suchou a citlivou pokožku se sklonem k atopii. Přípravky k péči o citlivou pokožku pro děti i dospělé. Relizema cream je zdravotnický prostředek k zevnímu použití. Čtěte pečlivě návod k použití.

Nová řada kosmetických přípravků určených k péči a ochraně citlivé pokožky v plenkové oblasti u dětí i dospělých. Řadu tvoří bariérový krém a sprej bez nutnosti roztírání, které pomáhají chránit jemnou pokožku před škodlivými vlivy vnějšího prostředí.

Nová ucelená řada dermokosmetických přípravků s hydratačními a keratolytickými účinky k ošetřování suché, velmi suché a popraskané pokožky na specifických místech těla. Přípravky U-Life® jsou specificky formulovány do unikátní škály různých koncentrací urey od 5 do 50 % a složek vybraných podle místa aplikace, včetně míst nejvíce vystavených působení vnějších faktorů (obličej a ruce) a míst, kde dochází ke ztlušťování pokožky (např. chodidla, lokty).


KATEGORIE


Seřadit podle