Relife

Relife

Společnost RELIFE® je založena na vědeckém odkazu a na vysoce kvalitních standardech skupiny Menarini založené v Itálii v roce 1886, která je nyní ve světovém měřítku jednou z předních italských farmaceutických společností. RELIFE® považuje pokožku za zrcadlo vnitřní pohody, proto se zaměřuje na to, aby lidé dosáhli vnitřní pohody odvíjející se právě od stavu jejich pokožky. Cílem společnosti je poskytovat efektivní, kompletní a vysoce inovativní prémiové produkty pro každodenní péči o pokožku.Atopická a plenková dermatitida, suchá pokožka

Atopická dermatitida (také atopický ekzém) je chronické zánětlivé kožní onemocnění doprovázené intenzivním svěděním a opakovaně se objevujícími kožními lézemi. Hlavním příznakem atopické dermatitidy (AD) je intenzivní svědivá vyrážka. Přetrvávající svědění může nepříjemně ovlivňovat kvalitu života tím, že komplikuje spánek, soustředění se na každodenní činnosti nebo účast na běžném životě.

Plenková dermatitida je zánět pokožky v oblasti plenek. Jde o stav běžný u novorozenců a kojenců, obvyklý je také u seniorů. Většina případů odezní během jednoho dne bez jakékoliv léčby, ale případy trvající 3 a více dnů jsou již komplikovanější a často se u nich rozvíjí infekce.

Suchá pokožka se může vyskytovat samostatně či jako příznak (jediný či kombinaci) jiného kožního onemocnění, například atopické dermatitidy. Suchá pokožka mnohdy působí na pohled nehezky a může vést až k fyzickému nepohodlí a pocitům trapnosti, proto vyžaduje náležitou péči.


IKONICKÉ PRODUKTY


Krém na ruce obnovuje kožní bariéru, hydratuje a chrání pleť.
K ošetřování suché až extrémně suché a drsné pokožky nohou.

PRODUKTOVÉ ŘADY


Nová řada zdravotnického prostředku k léčbě příznaků atopické dermatitidy a dermokosmetických přípravků ke každodenní hygieně a péči o suchou a citlivou pokožku se sklonem k atopii. Přípravky k péči o citlivou pokožku pro děti i dospělé. Relizema cream je zdravotnický prostředek k zevnímu použití. Čtěte pečlivě návod k použití.

Nová řada kosmetických přípravků určených k péči a ochraně citlivé pokožky v plenkové oblasti u dětí i dospělých. Řadu tvoří bariérový krém a sprej bez nutnosti roztírání, které pomáhají chránit jemnou pokožku před škodlivými vlivy vnějšího prostředí.

Nová ucelená řada dermokosmetických přípravků s hydratačními a keratolytickými účinky k ošetřování suché, velmi suché a popraskané pokožky na specifických místech těla. Přípravky U-Life® jsou specificky formulovány do unikátní škály různých koncentrací urey od 5 do 50 % a složek vybraných podle místa aplikace, včetně míst nejvíce vystavených působení vnějších faktorů (obličej a ruce) a míst, kde dochází ke ztlušťování pokožky (např. chodidla, lokty).


KATEGORIE


Seřadit podle
5.0
(1)
Pomáhá obnově kožní bariéry, podporuje hydrataci a zklidnění citlivé pokožky.
Hydratuje, zjemňuje a ošetřuje suchou pokožku obličeje.
K ošetřování suché až extrémně suché a drsné pokožky nohou.
3.0
(1)
K hydratační a exfoliační péči o specifické oblasti ztluštělé pokožky.
Jemně čistí pokožku obličeje i těla, neobsahuje mýdlo, a minimalizuje tak riziko přecitlivělosti.
Intenzivně hydratuje pleť a přináší rychlou úlevu od nepříjemných pocitů suché pokožky.
Krém na ruce obnovuje kožní bariéru, hydratuje a chrání pleť.
Pomáhá obnově kožní bariéry, podporuje hydrataci pokožky.
Intenzivně hydratuje pleť a přináší rychlou úlevu od nepříjemných pocitů suché pokožky.
K léčbě svědivé a zarudlé pokožky ve spojení s různými typy dermatitidy.
K léčbě svědivé a zarudlé pokožky ve spojení s různými typy dermatitidy.
Vytváří na pokožce ochranný film, zklidňuje podrážděnou pokožku, eliminuje pálení a svědění.
Krém na pokožce vytváří ochrannou bariéru a chrání před podrážděním.