WEIDER Thermo Caps 120 kapslí

Doplněk stravy

Značka: WEIDER
Weider Thermo Caps - pro kontrolu tělesné hmotnosti. Obsahuje rostlinné extrakty (zelený čaj, guarana, Yerba mate), kofein, L-carnitin, niacin a chrom.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
749

Cena za 100 kusů: 624 Kč

O produktu

50107074

Weider Thermo Caps je doplněk stravy ve formě kapslí, který působí na bázi termogenního spalovače tuku. Je určený výhradně zdravým osobám a sportovcům, kteří usilují o redukci své hmotnosti a zároveň se věnují sportovním aktivitám.

Přípravek Thermo Caps obsahuje L-karnitin, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z guarany, extrakt z Mate Tea, extrakt z kurkumy, kofein, kajenský pepř, niacin a chrom.

Thermo Caps

  • Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání (niacin).
  • Přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a normálnímu metabolismu makroživin (chróm).
  • Odvádí přebytečnou vodu z těla (maté-vylučování vody z organismu).
  • Pomáhá efektivně stimulovat metabolismus tuků a kontrolovat tělesnou hmotnost (zelený čaj, guarana).
  • Napomáhá regulovat hmotnost. Podporuje fyzickou a psychickou vitalitu (guarana).
  • Přispívá ke snížení chuti k jídlu (zelený čaj).
  • Napomáhá normálnímu trávení (kurkuma).

Dávkování:

Užívejte 3 kapsle denně, ideálně před jídlem nebo před cvičením. Neužívejte po 18. hodině, užití může způsobovat nespavost.

Složení:

L-carnitin 500 mg, extrakt ze zeleného čaje 400 mg, extrakt z guarany 300 mg, mate tea extrakt 300 mg, kofein 160 mg, extrakt z kurkumy 45 mg, kajenský pepř 30 mg, chromu 75 µg, niacinu 48 mg ve 3 kapslích.

L-karnitin L-tartrát, extrakt ze zeleného čaje, želatina, extrakt z guarany, extrakt z mate tea (Yerba mate), kofein, nikotinamid (niacin), extrakt z kurkumy, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin(E470b); kajenský pepř, barviva:červeň Allura AC(E129), oxid železitý (oxidy a hydroxidy železa(E172)); chlorid chromitý.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Udržujte mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám, lidem trpícím vážnými nemocemi. Obsahuje kofein.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.