Olimp Whey Protein Complex 100% 700g ice coffee

Sportovní výživa

Značka: OLIMP
5.0
Olimp Whey Protein Complex 100% je směs kvalitních syrovátkových bílkovin ve formě koncentrátu a izolátu. Rychlá vstřebatelnost a vysoká biologická hodnota.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
679

Cena za 1 kg: 970 Kč

O produktu

50092916

Směs kvalitních syrovátkových bílkovin ve formě koncentrátu a izolátu. Olimp Whey Protein Complex 100% je výborným doplňkem stravy pro fyzicky aktivní zdravé osoby, pro sportovce a silové sportovce, zejména ve fázi budování svalové hmoty a při zlepšování silových parametrů při sportovním výkonu. Je vhodný ke kvalitní regeneraci po fyzické zátěži, pokud potřebujeme zvýšit příjem bílkovin ve stravě nebo také při redukci tělesné hmotnosti – například při vysokoproteinových dietách. Výbornou vlastností přípravku je rychlá vstřebatelnost a vysoká biologická hodnota. Obsahuje minimum sacharidů a tuků a mile Vás překvapí vynikající chutí, na které společnost Olimp dlouho pracovala u všech příchutí. Nemusíte se bát přeslazených aromatických pachutí.

Hlavní vlastnosti:

  • rychlá vstřebatelnost a vysoká biologická hodnota
  • vhodný pro fyzicky aktivní osoby a sportovce
  • obsahuje bílkoviny, které přispívají k udržení svalové hmoty
  • vhodný ke kvalitní regeneraci po fyzické zátěži
  • vhodný pro navýšení příjmu bílkovin při redukci tělesné hmotnosti
  • obsahuje minimum sacharidů a tuků
  • vynikající chuť hotového nápoje

Složení

95% bílkovinná směs (ultrafiltrovaný  syrovátkový protein - koncentrát WPC (z mléka), syrovátkový protein - izolát WPI-CFM® (z mléka)), aromata, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (MCT olej), fruktóza, regulátory kyselosti: kyselina jablečná (E296), kyselina citrónová (E330) - pro všechny příchutě jahoda, regulátor kyselosti: citran sodný (E331), zahušťující látky: arabská guma (E414), xanthanová guma (E415), karboxymethylcelulóza sodná (E466), sladidla: acesulfam K (E950), sukralóza (E955), cyklamáty (E952), emulgátor: sojový lecitin (E322); sůl (pro všechny čokoládové příchutě), barviva: karmíny (E120) pro příchutě: jahoda, třešeň, jahoda-kiwi, banán-třešeň, dále: amoniakový karamel (E150c) pro příchutě: sušenky-krém, „toffe“, čokoláda, káva, ledová káva, lískový oříšek, tiramisu a kapučíno, dále: riboflavin (E101), brilantní modř (E133) pro všechny příchutě pistácie. Alergeny: mléko a jeho deriváty, sója.

Použití

Doporučená denní dávka: 1-3 porce, ráno před snídaní, pak mezi jídly a po tréninku nebo před spaním. Porce: 35 g (1 odměrka): rozmíchejte se 150 ml vody, případně se 100-200 ml, v závislosti na chuťových preferencích. Zkonzumujte ihned po přípravě! Dodržujte pitný režim a kvalitně se stravujte.

Upozornění

S cukrem a sladidly. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neurčí-li lékař jinak, není potravina určena dětem, těhotným a kojícím ženám a lidem trpícím závažnými onemocněními, či přecitlivělostí na některou ze složek přípravku. Není určeno pro diabetiky! Tato potravina nenahrazuje vyváženou a různorodou stravu, která je pro správné fungování organismu nezbytně důležitá. Produkt je určen dospělým sportovcům. Skladujte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.