Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Prasklá cévka v nose

    Dotaz z 7. 11. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, asi po dvou letech mi praskla cévka v nose,mám křehčí atrofické sliznice,krve bylo jen trocu a zastavilo se to ihned.Nasadila jsem ascorutin a vyplachují mořskou vodou.Je třeba dodržovat nějaká opatření stran pohybu,běžné vycházky apod.? Vysokým TK nemám a léky neberu.
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň, 

    podľa popisu nejde o závažné krvácanie, správne postupujete s krátkodobým užívaním Ascorutinu, morskú vodu môžete užívať celú sezónu. Praskanie cievok súvisí aj s chladnejším počasím, a naopak, suchým, teplým vzduchom napríklad v bytoch. Odporúča sa udržiavať vlhkosť v miestnostiach na 40-60%. Inak sa nemusíte obmedzovať v bežnom živote. 

    S pozdravom Sabina Lazorová

    Podobné dotazy

    • Prasklá cévka

      Dobrý den, dnes ráno mi praskla cévka/ žilka pod okem. Dá se s tím něco dělat? Nějaké doplňky stravy či vitaminy na rychlejší zahojení? Za jak dlouho by to mohlo zmizet? Moc děkuji

    • Prasklá cévkav oku

      Dobrý den, měsíc užívám Vitamin C galmed 1000 mg k jiným lékům ( Diozen, AD a jiné) a praskla mi cévka/ky v oku. Co může být důvodem? Spím dostatečně, stres nemám, žádné těžké věci nezvedám.. Děkuji

    • Praskla zilka zrovna teď

      Praskla zilka v oku nebo cevka

    • Prasklá oční céva a užívání arufilu

      Dobrý den, mému otci nedávno praskla cévka v oku, má oko z půlky zakrvavené, a při tom užívá na syndrom suchého oka oční kapky arufil. Prosim potřebuji vědět, zda v léčbě pokračovat, nebo přerušit po tu...

    • Krev z nosu po vysmrkání

      Zdravím, mám takový dotaz, na který jsem nenašla ještě na internetu odpověď. Jsem lehká alergička, alergii mám asi 3-4 roky (alergie na jarní pyly) a úplně poprvé se mi dnes stalo, že po vysmrkání se mi...

    • Wobenzym a vysoký tlak

      Mohu užívat Wobenzym, když beru léky na vysoký tlak? (Betaloc Zoc 100). Stalo se mi, že mi při užívání Wobenzym praskla cévka v oku. Děkuji

    • Krev v oku

      Hezký den, prosím o radu. Následkem úrazu mi praskla cévka oku a mám celé oko zalité krví. Je to již pátý den. Existují nějaké kapky pro zlepšení tohoto stavu? Děkuji.

    • Covid 19

      Dobrý den je algirin jak aspirin na srážlivost krve????A kdy se vrátí čich a co znamená když jsem trochu vysmrkla hlen z krvi děkuji

    • Teče krev z nosu

      Teče krev z nosu stačí kychnut. Prej je to slabými cevkami. Ze praskáji. Nejvic se to projevuje na jaře.Můžete mi prosím poradit nejaky vitaminy nebo sprej? Nejaký léky. Děkuju .

    Nejnovější otázky v poradně