516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Aspirin 500 mg 40 tablet

Aspirin 500 mg 40 tablet

50095329
Registrovaný léčivý přípravek
Více o legislativě
179 Kč
Skladem u dodavatele

Aspirin se užívá k léčbě bolestí hlavy, zubů, menstruačních bolestí, bolestí svalů, kloubů a zad. Dále k úlevě od bolesti a horečky při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích nebo chřipce.

Podrobné informace o produktu

ASPIRIN 500 MG působí proti bolesti a snižuje zvýšenou teplotu. Přípravek ASPIRIN 500 MG obalené tablety se užívá k léčbě mírné až středně silné bolesti, jako jsou bolesti hlavy, zubů nebo svalů a při chřipce a nachlazení. Dále se přípravek ASPIRIN 500 MG užívá k léčbě horečky. Obalené tablety ASPIRIN 500 MG jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let s hmotností větší než 40 kg.

Jak se přípravek ASPIRIN 500 MG obalené tablety užívá:

Dospělí a dospívající od 16 let užívají 1-2 tablety dle potřeby opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Maximální denní dávka je 6 tablet. Starší pacienti od 65 let užívají 1 tabletu dle potřeby opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Maximální denní dávka je 4 tablety. Dospívající ve věku 12-15 let (vážící 40-50 kg) užívají 1 tabletu dle potřeby opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Maximální denní dávka je 6 tablet.

Složení:

Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum 500 mg v jedné obalené tabletě.

Pomocnými látkami jsou koloidní bezvodý oxid křemičitý, uhličitan sodný, karnaubský vosk, hypromelosa, zinkum-stearát.

 

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Příbalový leták

Parametry produktu

Značka Aspirin SUKL název ASPIRIN 500MG TBL OBD 40
Forma Tablety SUKL kód 188204
EAN 8590322002896

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.