Bobánek Novorozenecké svrchní kalhotky suchý zip 1 ks kotvy

Péče o dítě

Značka: BOBÁNEK
Bobánek Novorozenecké svrchní kalhotky suchý zip 1 ks kotvy slouží k vložení látkové pleny pro novorozence o váze 2-6 kg. Pohodlné a nepropustné.
NAVÍC Bobánek Přebalovací podložka 1 ks u moře Při nákupu produktů značky Bobánek v hodnotě 800 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Bobánek Přebalovací podložku 1 ks u moře za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
249

O produktu

50131988

Plenkové svrchní kalhotky s krásným designem. Bobánek Novorozenecké svrchní kalhotky suchý zip 1 ks kotvy jsou určeny pro miminka již od 2 kg do dosažení váhy cca 6 kg. Velikost novorozeneckých svrchních kalhotek přizpůsobíte svému miminku tak, že svrchňáčky budou sedět doslova na milimetr přesně. Jsou opatřeny patentkami pro snadnou úpravu velikosti s praktickým zapínáním v pase na suchý zip. Díky PUL materiálu, ze kterého jsou ušity, jsou nepropustné, ale zároveň prodyšné. Pro lepší ochranu jsou opatřeny vnitřními dvojitými gumičkami (tzv. křidélky) proti protečení.

Hlavní vlastnosti:

  • vhodné pro novorozenecké vkládací pleny
  • se zapínáním v pase na suchý zip
  • určené pro děti o váze přibližně 2-6 kg
  • nepropustné a zároveň prodyšné
  • vnitřní dvojitá gumička

Složení

100 % polyester laminovaný polyuretanem (PUL).

Použití

Pokud při nehodě zůstanou svrchní kalhotky čisté, stačí vyměnit pouze vkládací plenu. Můžete prát při teplotě 60 °C. Vyzkoušejte kombinaci se separační plenou, která Vám ušetří spoustu práce.

Upozornění

Nepoužívat aviváž, nežehlit. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.