Hipp BABY MENU BIO Zelenina s těstovinami a se šunkou 190 g

Ostatní příkrmy

Značka: HIPP
Jemně rozemletý masozeleninový příkrm je vhodný pro kojence od ukončeného 4. měsíce. Maso v něm je bohaté na bílkoviny a je výborným zdrojem přírodního železa.
Akce 4 za cenu 3 Při nákupu 4 označených produktů značky HiPP v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
58

Cena za 1 kg: 305 Kč

O produktu

50008267

Intenzivní růst vašeho miminka vyžaduje rozšíření jídelníčku o jídla, která obsahují maso a zeleninu. Maso je bohaté na bílkoviny a je zdrojem přírodního železa. Železo má klíčovou úlohu ve správné tvorbě krve. Začněte s malými porcemi, aby si dítě mohlo na nové chutě zvyknout. Dokud vaše dítě nesní celou porci, doplňujte stravu potřebným množstvím mléka. Pro děti od ukončeného 6. měsíce věku.

Hlavní vlastnosti:

  • hotové jídlo pro děti od ukončeného 6. měsíce
  • v BIO kvalitě
  • příkrm s hrubší strukturou pro podporu kousání
  • obsahuje lepek
  • jemně rozemletý ve formě pyré bez pojidel

Složení

Zelenina* 60 % (mrkev*, rajčata*), mleté vařené těstoviny* (mouka z tvrdé pšenice) 25 %, neuzená vepřová šunka* 9 %, cibule*, řepkový olej* 0,9 %, rozmarýn*. Informace pro alergiky: obsahuje pšenici a může obsahovat stopy vajec.
*z ekologického zemědělství

Použití

Otevřenou skleničku nebo porci ohřejte ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Promíchejte plastovou lžičkou, aby nedošlo k poškození skleničky. Zkontrolujte teplotu pokrmu. Neohřátou část uchovejte v lednici.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.