Užívání hořčíku
Pekný deň,
tým, že je Magnosolv na lekársky predpis, tak dávkovanie Vám určuje lekár na základe Vašho zdravotného stavu. Čo sa týka voľnopredajných horčíkov, tak ak ich budete užívať tak, ako to stanovil výrobca, tak sa nemusíte obávať, že sa predávkujete.
S pozdravom Štupáková
Podobné dotazy
Užívání hořčíku u deti
Dobrý den,ma 4leta dcera před pul rokem prodělala komplikovanou febrilni křeč a z ni epilepticky zachvat,nasazena Keppra.Před pár dny při teplotě na dovolené v USA měla opět nějake slabé křeče bez...
Užívání hořčíku, denni dávka?
Dobrý den, užívám Fleximed, který mimo jiné obsahuje hořčík. Proto se chci zeptat, zda je to dostačující denni dávka, nebo jesli mám užívat jestesamostatný hořčík?DDěkuji
Užívání hořčíku
Dobrý den, v jaké době užívat tablety Dr. Max Magnesium B6 Premium 100 mg 50 tablet ? V lékárně říkala 2 tablety večer, ale pak nemůžu usnout. Můžou se užívat i ráno ?
Užívání hořčíku
Dobrý den, je možné užívat Magnosolv 30 sáčků od firmy Meda Pharma s.r.o. s dobou minimální trvanlivosti do: 8/2021? Děkuji Vám za odpověď.
Užívání hořčíku pro 6leté dítě s emoční nezralostí
Dobrý den, synovi bude 6 let (má cca 22 kg) a neuroložka doporučila hořčík skrz emoční nezralost, jaký je prosím vhodný a jak dávkovat? Děkuji
Užívání hořčíku s léky Euthyrox a Zoloft
Dobrý den, ráno nalačno užívám Euthyrox 75mg, poté Zoloft 50mg. Je možné současně ve stejnou dobu se Zoloftem užívat hořčík Dr. Max Magnesium Premium? A druhou tabletu hořčíku užívat po večeři? Nezesílí...
Užívání hořčíku s vitamínem B6 a Caltrate D3: Jak správně kombinovat?
Dobrý den, mám celiakii a kromě diety na lepek a laktozu, užívám caltrate D3. Koupila jsem si hořčík s vitamínem B6 a prosím, jak užívat ve spojení s caltrate, který beru večer, aby se nějak nevyloučili.
Současné užívání hořčíku, zinku, ostropestřce, vitamínu D, biotinu a kolagenu – je to vhodné?
Mohu užívat hořčík, zinek, ostropestřec, vitamín D, biotin a kolagen současně?
užívání Caltrate D3 a hořčíku
Dobrý den, prosím o radu. Moje maminka 82 letá užívá kvůli osteoporoze Caltrate D3. Lékař jí doporučil také hořčík. Prosím, který přípravek byste doporučila a v kterou dobu by ho měla užívat. Děkuji.
Současné užívání Letroxu, Prestaria Neo a Magnezia
Dobrý den, ráno užívám Letrox 100, později 1/2 tbl. Prestarium Neo kombi na tlak a skoro denně si dávám 1 tbl. Magnezia. Tlak mám cca 115/85/70. Mohu tak pokračovat? Manžel někde vyčetl prý se to nemá,...
Nejnovější otázky v poradně
Současné užívání Cipralexu a Biseptolu při léčbě zánětu močových cest.
Dobrý den užívám cipralex a dostala jsem biseptol na nazanet močových cest.Jestli to nevadí děkuji
Rozdíly mezi Atorisem a Atorvastatinem: Je možné, že vedlejší účinky se liší?
Dobrý den, po Atorisu 10 mám křeče dolních končetin až dolů do prstů. Zároveň beru i magnosolv. Jednou jsem lékárně dostala místo Atorisu Atorvastatin je možné, že bych po něm křeče neměla? Není v tomto...
Podávání večerní tablety Vetmedinu 1,5 hodiny po jídle
Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné večerní tabletu Vetmedinu dát třeba 1a pul hodiny po jídle
Vliv antibiotik V-Penicilin BBP na účinnost nitroděložního tělíska
antibiotika a antikoncepce Dobrý den, začala jsem brát V- Penicilin BBP 1,2 Miu tablety po 8 hodinách a mam nitroděložní tělísko. Ovlivňují tyhle antibiotika funkci tělíska?
Současné užívání Anopyrinu 100 a aplikace Clexane 400 IU - možná rizika a doporučení.
Dobrý den,mohu současně užívat Anopyrin 100 a píchat si Clexane 400 IU? Děkuji za odpověď
- Děti Magnesium
Doporučení vhodného magnesium glycinátu pro desetileté dítě.
Dobrý den, prosím o doporučení, které magnesium pořídit pro desetiletou dceru, aby bylo ve formě glycinátu? Děkuji a přeji hezký den
Možnost půlení tablety Happy Sleep pro snížení dávky
Je možné tabletu Happy sleep rozpůlit a vzít jen polovinu, nebo jinak oslabit dávku? Je na mě moc silná
Skladování očních kapek na operaci šedého zákalu při vyšších teplotách.
Mám doma předepsané kapky do očí pro operaci šedého zákalu. Na operaci půjdu až v září . Jsou to kapky torbadex, dexamethasone a yellox. V bytě už je přes 25°C. Kapky jsou v chladicím boxu už asi od...
