Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Užívání hořčíku

    Dotaz z 25. 8. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den , mám z výsledku krevního testu hořčík z hodnotou 0,95 ,což je strop .Užívala jsem Magnesolv .Chtěla bych užívat hořčík už jen ve formě bisglycinátu ,aby se mi zlepšil spánek . Nepředávkuji se ?jak ho tedy užívat ,aby mi neškodil . Děkuji za odpověď .
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    tým, že je Magnosolv na lekársky predpis, tak dávkovanie Vám určuje lekár na základe Vašho zdravotného stavu. Čo sa týka voľnopredajných horčíkov, tak ak ich budete užívať tak, ako to stanovil výrobca, tak sa nemusíte obávať, že sa predávkujete.

    S pozdravom Štupáková 

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně