ALUMINAID Náplasti na popáleniny malé 4ks

50093434

Kosmetika

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Představujeme vám Aluminaid, speciální náplasti, které vám okamžitě uleví od bolesti a ošetří popálené místo.

Jak se správně zachovat, když už k popálenině dojde?

Pokud se jedná o menší popáleninu 1. a 2. stupně, můžete postižené místo zchladit pod tekoucí studenou vodou. Aby to však mělo efekt, je potřeba místo chladit po dobu minimálně 30 minut. Během této doby ale stále dochází k poškození kůže vlivem nadměrné teploty. Řešení přináší Aluminaid - speciální náplast s hliníkovou fólií přiložíte na postižené místo a necháte působit. Hliníková fólie a hydrogelová vrstva ochladí popáleninu během několika sekund a minimalizuje tak riziko vzniku puchýře. Ošetření popáleniny pomocí náplasti Aluminaid je 32x rychlejší než při použití studené vody, gázy či nylonu. Rychlé a efektivní. Jak jednoduché!

Jak Aluminaid funguje?

Náplasti Aluminaid obsahují speciální hliníkovou vrstvu, která funguje na principu absorpce tepelné energie a odvádí přebytečné teplo z postiženého místa. Aby byl tento proces efektivnější, využívá Aluminaid speciálně tvarované hliníkové fólie (tzv. Pokročilá geometrie Aluminad), která je složena z okem neviditelných kuželovitých výstupků, díky nimž je plocha odvádějící teplo mnohanásobně větší. Dochází tak k rychlému vyrovnání teploty a ochlazení tělesné tkáně. Bolest ustupuje a snižuje se pravděpodobnost vzniku puchýře a následné jizvy.

Spodní vrstva náplasti není lepivá a na rozdíl od gelových náplastí nezanechává na pokožce nepříjemný lepivý povlak. Snadno a bezbolestně ji odstraníte.

Náplasti Aluminaid jsou vyráběné v několika velikostech. Speciální náplasti určené na konečky prstů, na klouby prstů rukou a čtvercové náplasti dvou velikostí určené k ošetření větších a menších popálenin na těle. Každá náplast je zabalena zvlášť ve sterilním obalu. Použití náplastí Aluminaid je velmi snadné a rychlé.