CELIUS Fit&Slim® plus Ananas 2x208g

Potravina pro zvláštní výživu

Značka: CELIUS
Fit&Slim® PlusPACK 2x Ananas. Pro Vaše dokonale nastartované hubnutí.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50089007

Koktejly na hubnutí fit&slim® patří díky své dlouhodobě ověřené účinnosti k tradičním prostředkům úspěšného boje s nadváhou.  Pod názvem fit&slim® Plus však najdete nejen skvěle chutnající plnohodnotnou náhradu stravy s vysokým obsahem proteinů. Hubnoucí koktejly fit&slim® Plus obsahují navíc vysoké množství rozpustné vlákniny, která vám pomůže snadněji překonat i ty nejkritičtější fáze hubnutí.

Proč je fit&slim® Plus tak účinný?
Koktejly na hubnutí fit&slim® Plus vám přinášejí nejlepší alternativu k běžnému jídlu. Oblíbíte si je pro jejich jednoduché a nenáročné užívání. Připravit si je můžete rychle a prakticky kdekoli, místo až 2 hlavních jídel. Vše bez nutnosti počítat kalorie, vážit jídlo a porovnávat ho s řadou tabulek či grafů.

Pouze 201 kCal v jedné porci fit&slim® Plus zajistí vašemu organismu vyvážený poměr bílkovin, tuků, sacharidů a 23 vitamínů s minerály. Vysoký obsah rozpustné vlákniny zároveň spolehlivě zasytí, výrazně oddálí pocit hladu a pomůže zkrotit chutě.

Komu je fit&slim® Plus určen:
Všem, kteří hledají účinný a zdravý způsob hubnutí. S ohledem na vysoký obsah vlákniny je ideálním řešením zejména pro:
• Úspěšné zvládnutí prvních týdnů hubnutí – především jde-li o přechod z vysokokalorického příjmu (velký jedlík)
• Vanity weight – účinný způsob, jak zhubnout 3–5 kg před blížícím se létem, společenskou událostí a v období po svátcích
• Očista po hřešení – pro zdravý životní styl, intenzivní zpětná úprava životosprávy a vyčištění organismu (po návratu z dovolené)

Příprava a dávkování:
Originální koktejly fit&slim slouží jako plnohodnotná náhrada stravy až 2 hlavních jídel v rámci nízkoenergetické výživy. Pro úspěšné snížení hmotnosti, případně její následné hladké udržení je důležité dodržovat pitný režim, a to během celého dne. Součástí každodenní výživy je rovněž doplňování stravovacího režimu o běžné pokrmy a potraviny. Doporučujeme vždy pečlivě dodržet doporučené dávkování k zajištění plné funkčnosti výrobků fit&slim® Plus.

Jak koktejl dávkovat:
Užívejte 2x denně připravený koktejl spolu s 2–3 porcemi vyváženého jídla. Výrobek plní svůj účel jako součást nízkoenergetické výživy. Doporučujeme doplnit o nízkotučné mléčné a masné produkty, zeleninu, přílohy v adekvátním množství (rýže, brambory a nízkovaječné těstoviny) a mlýnsko-pekárenské výrobky s vyšším obsahem vlákniny. Důležitou součástí redukčního režimu je zvýšení pohyboveé aktivity, například chůzí, jízdou na kole či rotopedu a plaváním.

Jak si koktejl připravit:
Do 250 ml vody přidejte 3 polévkové lžíce prášku fit&slim (tj. 52 g – 1 porce, napoprvé doporučujeme pro kontrolu odvážit). Důkladně zamíchejte, případně protřepte nebo rozmixujte. Takto připravený koktejl celý vypijte, a to včetně případné usazeniny, která není nijak na závadu a je přirozenou součástí výrobku. Pro jemnější konzistenci a výraznější chuť můžete prášek rozmíchat místo ve vodě v odtučněném mléce.

Na co si dát pozor
Konzultace s lékařem před zahájením snižování hmotnosti je nutná u starých osob, kojících žen a dále u nemocných s vážnějšími chronickými chorobami, jako např. při cukrovce 2. typu, při onemocněních srdce a cév, ledvin a jater. Výrobek není určen dětem do 18 let. V těhotenství se obvykle redukční režim neindikuje, avšak přípravek je možno podávat k doplnění příjmu nezbytných nutričních faktorů. Při dodržování nízkoenergetické diety je třeba zajistit dostatečný příjem tekutin, cca 2 l denně.

Obsah balení: 2 sáčky po 208g ( celkem 416g) – odpovídá 8 hlavním jídlům.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.