Diagnostic DM-200 IHB automatický tlakoměr

Zdravotnické prostředky

Značka: DIAGNOSTIC
Automatický pažní tlakoměr změří tlak i v případě nepravidelného pulsu. Nabízí kapacitu pro dva uživatele a u každého uloží 60 měření spolu s datem a časem.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

795
Dočasně nedostupné

O produktu

50080849

Udržujte svůj tlak pod kontrolou. Pro pravidelné kontroly již nadále nemusíte docházet ke svému lékaři. Pořiďte si automatický pažní tlakoměr Diagnostic DM-200IHB, který můžou využívat až dva lidé. Přístroj nabízí dostatečnou kapacitu k tomu, aby u každého uživatele uložil až 60 posledních měření, a to včetně data a času. Zvolte si svůj přednastavený profil a sledujte, jak se váš tlak v průběhu času vyvíjí. Takto například poznáte, jestli nově předepsané léky správně fungují, nebo je potřeba je vyměnit za jiné.

Měření nepravidelného pulsu

Naměřené údaje se zobrazí na přehledném displeji, výsledky jsou barevně klasifikovány, takže i podle barevného zařazení poznáte, zda máte vysoký či nízký tlak, nebo jestli je v normě. Přístroj zvládne měřit i v případě nepravidelného pulsu IHB a zajistí přesné a spolehlivé výsledky. Součástí balení je komfortní manžeta velikosti M, která je určena pro paži s obvodem od 22 do 36 cm.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.