Zdravotnické prostředky

Soratinex Dr. Michaels krém 50 g

  • Soratinex Dr. Michaels krém napomáhá odstranění kožních projevů lupénky na těle i ve vlasech. Zklidňuje, hydratuje a podporuje hojení pokožky.
929

O produktu: Soratinex Dr. Michaels krém 50 g

50142041

Úvod

Soratinex Dr. Michaels krém je zdravotnicky prostředek, který napomáhá odstranění kožních projevů lupénky na těle i ve vlasech. Zklidňuje a hydratuje suchou, olupující se a zanícenou pokožku a podporuje její hojení. Aby byla péče co nejefektivnější, doporučujeme používat krém v kombinaci s přípravkem Soratinex gel, protože se vzájemně doplňují. Účinnost krému zvýšíte také následným použitím oleje, díky kterému udržíte pokožku zvlhčenou a zpomalíte vytvoření nových šupin. Celou trojkombinaci aplikujte 6-8 týdnů. Olej můžete používat bez omezení.

Hlavní vlastnosti

  • napomáhá odstranění kožních projevů lupénky
  • zklidňuje, hydratuje a podporuje hojení pokožky
  • vhodný na pokožku těla i vlasové části hlavy

Složení

Liquid paraffin, Solid paraffin, Potato, Zinc oxide, Salicylic acid 1.75%, Almond oil, Jojoba oil, Avocado oil, Carrot oil, Marigold extract, Citrus sinensis oil, Wheat germ oil, Apricot seed oil, Lavender oil, Sandalwood oil, Patchouli oil, Pelargonium capitatum, Rosemary extract, Emu oil, Bergamot oil, Evening primrose oil, Eucalyptus oil, Forest pine needle oil, Chamomile oil, Myrrh oil, bitter orange flowers oil.


Použití

Krém nanášejte 2x denně jemným vmasírováním do pokožky. Po dobu minimálně čtyř hodin po aplikaci přípravku nevystavujte pokožku slunečnímu záření. Používejte krém s vysokým ochranným UV faktorem.

Dodržujte doporučenou frekvenci používání

Jestliže budete krém používat méně často, než je předepsáno, potíže se suchou, odlupující se a zanícenou pokožkou mohou přetrvávat. Ani častější aplikaci však nedoporučujeme – stav pokožky se nebude zlepšovat rychleji, navíc byste mohli vyvolat podráždění.


Upozornění

Není určeno pro děti mladší 3 let. Nedoporučuje se pro těhotné nebo kojící ženy. Nepoužívejte na poraněnou pokožku. Nepřibližujte přípravek k očím. Pokud se u vás projeví podráždění pokožky, vyhledejte lékaře. U méně než 1 % pacientů se může vyskytnout folikulitida. Obsahuje kyselinu salicylovou a stopová množství těchto látek: citronelal, kumarin, farnesol, geraniol, limonen a linalol. Může způsobit pocity mravenčení, pálení nebo svědění, které obvykle ustanou po cca 20 minutách, nepřetrvávají déle. Jestliže se reakce zhorší, přípravek ihned smyjte vodou a mýdlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Zdravotnický prostředek třídy I.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.