Ecozone Čistič kuchyňských odpadů 1 l

Drogerie

Značka: ECOZONE
Poradí si i se silně ucpaným odpadem. Síla přírodních enzymů rozloží mýdlo, mastnotu a další biologický odpad, aniž by poničila potrubí.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

239
Dočasně nedostupné

O produktu

50115821

Vyčistěte odpady v kuchyni, koupelně nebo na toaletě efektivně a ekologicky. Ecozone Čistič kuchyňských odpadů působí ve výlevce jako šok. Poradí si i se silně ucpaným odpadem. Síla přírodních enzymů aktivně rozloží mýdlo, mastnotu, toaletní papír i zbytky biologických materiálů, aniž by poničila potrubí.

 Hlavní vlastnosti

  • pročistí odpady a rozpustí usazeniny
  • síla enzymů uvolní zanesený odpad
  • 99,5 % přírodních ingrediencí

Složení

<5 % neionické surfaktanty. Dále obsahuje: enzymy, vonná složka, benzisothiazolinone. Obsah alkoholu <5 %.

Použití

Před použitím důkladně protřepejte, aby se přípravek aktivoval.  ½ litru přípravku nalijte do odpadu a nechte působit 12-24 hodin. Nakonec prolijte 2 litry horké vody. Takovouto údržbu provádějte nejlépe jedenkrát za měsíc.

Upozornění

Při aplikaci nic nekonzumujte a chraňte oči. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití pro jistotu kontaktujte lékaře.

O značce

Cílem společnosti Ecozone je snížit množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících naše domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Po mnoha letech působení na trhu společnost Ecozone nabízí zákazníkům téměř 50 úspěšných produktů, a i nadále rozvíjí svůj sortiment.

Ecozone je drogerie bez kompromisů

  • Funkční – Ecozone vyrábí zcela funkční a vysoce kvalitní drogerii. Poznáte, že ekologické praní, mytí nádobí a úklid není žádná alchymie a přípravky, které jsou šetrné k přírodě fungují stejně dobře jako běžná drogerie.
  • Šetrná k pokožce – průměrně 99,5 % surovin přírodního původu. Přírodní barviva a vyzkoušené přírodní látky nejsou agresivní a neobsahují škodlivé složky.
  • Ekologická – použité složky jsou 100% biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.

Zcela bez palmového oleje

Ecozone se snaží nejen hledat rozumné cesty k ochraně ovzduší, ale i bojovat proti neetickým výrobním metodám. Nadměrné a zbytečné pěstování palmového oleje znamená také zbytečné snižování ploch deštných pralesů a poškozování volně žijících živočichů, jako jsou orangutani.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.