Ecozone Leštidlo do myčky 500 ml

Drogerie

Skladem na e-shopu

O produktu

Aby byly talíře a sklenice po umytí zářivé a lesklé použijte přípravek, který v oplachovacím procesu odstraní z nádobí nežádoucí částice. Ecozone Leštidlo do myčky z přírodních ingrediencí zabrání vzniku nežádoucích skvrn a šmouh. Tento produkt je bezpečný i pro domácnosti s instalovanou jímkou. Vyrobeno v továrně využívající solární energii. 

Hlavní vlastnosti:

  • zanechá nádobí lesklé a zářivé
  • ekologický přípravek z přírodních ingrediencí
  • bezpečný i pro domácnosti s instalovanou jímkou

Složení

5-15 % anionické surfaktanty, <5 % polykarboxyláty, chlorid draselný. Obsah alkoholu <5 %.

Použití

Nalijte do myčky do zásobníku na leštidlo.

Upozornění

Při aplikaci nic nekonzumujte a chraňte oči. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití pro jistotu kontaktujte lékaře. Způsobuje vážné poškození očí. Při zasažení opatrně vyplachujte vodou po dobu několika minut. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou k dispozici, a je to snadné. Pokračujte ve vyplachování. Trvá-li problém a při požití volejte lékaře nebo +420 224 91 92 93.

O značce

Cílem společnosti Ecozone je snížit množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících naše domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Po mnoha letech působení na trhu společnost Ecozone nabízí zákazníkům téměř 50 úspěšných produktů, a i nadále rozvíjí svůj sortiment.

Ecozone je drogerie bez kompromisů

  • Funkční – Ecozone vyrábí zcela funkční a vysoce kvalitní drogerii. Poznáte, že ekologické praní, mytí nádobí a úklid není žádná alchymie a přípravky, které jsou šetrné k přírodě fungují stejně dobře jako běžná drogerie.
  • Šetrná k pokožce – průměrně 99,5 % surovin přírodního původu. Přírodní barviva a vyzkoušené přírodní látky nejsou agresivní a neobsahují škodlivé složky.
  • Ekologická – použité složky jsou 100% biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.

Zcela bez palmového oleje

Ecozone se snaží nejen hledat rozumné cesty k ochraně ovzduší, ale i bojovat proti neetickým výrobním metodám. Nadměrné a zbytečné pěstování palmového oleje znamená také zbytečné snižování ploch deštných pralesů a poškozování volně žijících živočichů, jako jsou orangutani.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.