Ensure Plus Creme příchuť vanilka 4x125 g

Potravina pro zvláštní lékařské účely

Značka: ENSURE
Kompletní vyvážená perorální výživa s vysokým obsahem bílkovin, vitaminů a minerálů pro pacienty v riziku podvýživy a s poruchou polykání.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

166

Cena za 100 g: 33 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50114422

Nutričně kompletní, vyvážená výživa bohatá na bílkoviny, vitaminy a minerály. Ensure Plus Cremeje určený pro pacienty s řízenou dietní výživou při podvýživě nebo riziku podvýživy související s onemocněním a pro pacienty s poruchou polykání (dysfagii).

Přípravek je vhodný jako jediný nebo doplňkový zdroj výživy a je nutno jej používat na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti lidské výživy, farmacie nebo odborníka na péči o matku a dítě. S vanilkovou příchutí.


Dávkování

Jako doplněk výživy se doporučují 2-3 kelímky denně, jako jediný zdroj výživy 10-12 kelímků denně.

Složení

Voda, sacharóza, mléčná bílkovina, rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové, kukuřičný), modifikovaný kukuřičný škrob, maltodextrin, minerály (citronan sodný, citronan draselný, fosforečnan hořečnatý, chlorid draselný, chlorid hořečnatý, síran železnatý, síran zinečnatý, síran manganatý, fosforečnan vápenatý, síran měďnatý, molybdenan sodný, jodid draselný, selenan sodný, chlorid chromitý), izolovaná sójová bílkovina, aromata, emulgátor: sójový lecitin, zahušťovadla (E460, E466), vitamíny (C, E, niacinamid, pantothenan vápenatý, B6, B1, B2, beta-karoten, vitamín A palmitát, kyselina listová, K1, biotin, D3, B12), cholinchlorid.

Upozornění

Pouze k perorálnímu užití. Není určeno pro děti, pokud použití nedoporučil lékař nebo jiný kvalifikovaný zdravotnický pracovník. Neužívejte při galaktosémii. Není určeno k parenterálnímu použití. Bez lepku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.