516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Feel eco čistič oken a skel 500 ml

Feel eco čistič oken a skel 500 ml

Feel eco čistič oken a skel 500 ml

50103399
Drogerie
84 Kč
Skladem na e-shopu

Feel eco čistič oken a skel je určen k mytí a čištění oken, zrcadel a dalších skleněných a keramických povrchů v domácnosti.

Podrobné informace o produktu

Feel eco čistič oken a skel účinně odstraňuje mastné a organické nečistoty díky kombinaci octa, alkoholu a biologicky odbouratelných látek. Přípravek je na mytí a čištění oken, zrcadel a ostatních skleněných a keramických povrchů v domácnosti jako jsou desky stolů, dveřní výplně, kachličky, umyvadla, autoskla. Je rovněž vhodný na omyvatelné opaxitové, plastové a nerezové povrchy. Při pravidelném používání budete mít méně zamlžená skla, nebudou vidět skvrny po dešťových kapkách a usnadní se vám opakované čištění povrchu. Prostředek nepoužívejte na leštěné, mořené a nelakované dřevo, na CD displeje, monitory, televize a na snadno nasákavé povrchy. Přípravek obsahuje pouze snadno biologicky rozložitelné složky s minimálním dopadem na životní prostředí.

Složení:

Méně než 5 %: neiontové povrchové aktivní látky, parfémy, LAURYLAMINE DIPROPYLENEDIAMINE, BENZISOTHIAZOLI-NONE, METHYLISOTHIAZOLINONE.

Použití:

Prostředek nastříkejte přímo na čištěnou plochu, čistým hadříkem povrch vyčistěte a poté osušte a doleštěte suchým hadříkem nebo papírovou utěrkou. Při použití na plastové, lakované nebo malé povrchy přípravkem pouze mírně zvlhčete utěrku, nenanášejte na předměty přímo.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Feel eco
Forma Sprej
EAN 8594005476875

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.