Feel eco Čistič oken a skel 500 ml

50103399

Drogerie

3 za 2

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Feel eco čistič oken a skel účinně odstraňuje mastné a organické nečistoty díky kombinaci octa, alkoholu a biologicky odbouratelných látek. Přípravek je na mytí a čištění oken, zrcadel a ostatních skleněných a keramických povrchů v domácnosti jako jsou desky stolů, dveřní výplně, kachličky, umyvadla, autoskla. Je rovněž vhodný na omyvatelné opaxitové, plastové a nerezové povrchy. Při pravidelném používání budete mít méně zamlžená skla, nebudou vidět skvrny po dešťových kapkách a usnadní se vám opakované čištění povrchu. Prostředek nepoužívejte na leštěné, mořené a nelakované dřevo, na CD displeje, monitory, televize a na snadno nasákavé povrchy. Přípravek obsahuje pouze snadno biologicky rozložitelné složky s minimálním dopadem na životní prostředí.

Složení:

Méně než 5 %: neiontové povrchové aktivní látky, parfémy, LAURYLAMINE DIPROPYLENEDIAMINE, BENZISOTHIAZOLI-NONE, METHYLISOTHIAZOLINONE.

Použití:

Prostředek nastříkejte přímo na čištěnou plochu, čistým hadříkem povrch vyčistěte a poté osušte a doleštěte suchým hadříkem nebo papírovou utěrkou. Při použití na plastové, lakované nebo malé povrchy přípravkem pouze mírně zvlhčete utěrku, nenanášejte na předměty přímo.

Upozornění:

P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. Nemíchejte různé čisticí prostředky. Skladujte v chladu v originálním dobře uzavřeném obalu, odděleně od nápojů a potravin. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obalu.