Feel eco Čistič oken a skel 500 ml

Drogerie

Skladem na e-shopu

84

O produktu

Feel eco čistič oken a skel účinně odstraňuje mastné a organické nečistoty díky kombinaci octa, alkoholu a biologicky odbouratelných látek. Přípravek je na mytí a čištění oken, zrcadel a ostatních skleněných a keramických povrchů v domácnosti jako jsou desky stolů, dveřní výplně, kachličky, umyvadla, autoskla. Je rovněž vhodný na omyvatelné opaxitové, plastové a nerezové povrchy. Při pravidelném používání budete mít méně zamlžená skla, nebudou vidět skvrny po dešťových kapkách a usnadní se vám opakované čištění povrchu. Prostředek nepoužívejte na leštěné, mořené a nelakované dřevo, na CD displeje, monitory, televize a na snadno nasákavé povrchy. Přípravek obsahuje pouze snadno biologicky rozložitelné složky s minimálním dopadem na životní prostředí.

Složení:

Méně než 5 %: neiontové povrchové aktivní látky, parfémy, LAURYLAMINE DIPROPYLENEDIAMINE, BENZISOTHIAZOLI-NONE, METHYLISOTHIAZOLINONE.

Použití:

Prostředek nastříkejte přímo na čištěnou plochu, čistým hadříkem povrch vyčistěte a poté osušte a doleštěte suchým hadříkem nebo papírovou utěrkou. Při použití na plastové, lakované nebo malé povrchy přípravkem pouze mírně zvlhčete utěrku, nenanášejte na předměty přímo.

Kategorie produktu