Zdravotnické prostředky

FIT Therapy Lady náplasti 2 sady

  • Náplast založená na bioenergetických principech. Snižuje bolest a nepohodlí v období menstruace, uvolňuje svalové napětí. Působí až 5 dní.
NAVÍC Naturquelle FOOT Exfoliační ponožky 2x20 ml Při nákupu produktů značky Naturprodukt v minimální hodnotě 199 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Naturquelle FOOT Exfoliační ponožky 2x20 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

115

O produktu: FIT Therapy Lady náplasti 2 sady

50118842

Úvod

Náplast pro úlevu od bolesti bez léčiv, založená na bioenergetických principech. FIT Therapy Lady snižuje bolest a nepohodlí v období menstruace, uvolňuje svalové napětí. Nástup účinku náplasti je závislý na Vašem zdravotním stavu. Blahodárný efekt se může dostavit již po několika minutách, nejpozději do 24 hodin. Náplast je voděodolná a působí až 5 dní.

Hlavní vlastnosti:

  • snižuje bolest a nepohodlí v období menstruace
  • uvolňuje svalové napětí
  • působí až 5 dní

FIT Therapy odráží bioenergii našeho těla

Lidské tělo vytváří i přijímá bioenergetické vlny, které jsou schopny pronikat do organických látek a vytvářet teplo. Náplast FIT Therapy je zdravotnický prostředek třídy I, který je v souladu se směrnicí 93/42 /EHS vyrobený ze speciálního reflexního materiálu z biominerálů. Ten působí jako “zrcadlo”, které odráží zpět bioenergetické paprsky vyzařované naším tělem. Tím vzniká analgetický efekt, který proniká hluboko do těla.


Složení

Náplasti FIT jsou vyrobené ze 100% netkané polypropylénové látky s obsahem biominerálů.


Použití

Aplikujte náplast na suchou, čistou pokožku bez ochlupení. "L" na levý vaječník "R" na pravý vaječník. Před pohybem počkejte přibližně dvě minuty a zajistěte, aby náplast úplně přilehla k pokožce. Náplast nechte působit 5 dní. Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte náplasti 2 dny před očekávaným datem menstruace.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.