GASTROTUSS Sirup sáčky 25x20 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: GASTROTUSS
Sirup s obsahem alginátu, simetikonu a D-panthenolu ve formě sáčků. Pomáhá při gastroezofageálním refluxu, zmírňuje pálení žáhy, nadýmání, říhání. Pro dospělé a děti od 12 let.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

375
Dočasně nedostupné

O produktu

50119691

Sirup proti refluxu v praktickém balení ve formě sáčků. GASTROTUSS pomáhá při pálení žáhy, pocitu cizího tělesa v krku, kyselém nebo zásaditém zvracení, zánětu nosohltanu, říhání, pocitu napětí v břiše, kašli, dysfonii (změna hlasu). Je určen k léčbě gastroezofageálního refluxu. GASTROTUSS® sirup obsahuje algináty, simetikon a D-panthenol. Mohou ho užívat dospělí a děti od 12 let, těhotné a kojící ženy.

Účinné složky GASTROTUSS sirup sáčků:

  • Algináty se získávají z mořských řas. Tvoří gelovou bariéru, která chrání jícen před podrážděním kyselým obsahem žaludku. Při refluxu se tak do jícnu nedostává kyselý obsah žaludku, ale pH neutrální gel tvořený alginátem.
  • Simetikon snižuje povrchové napětí a usnadňuje vstřebávání vzduchu, působí proti plynatosti.
  • D-panthenol pomáhá regenerovat sliznici jícnu a hltanu.

Dávkování

Dospělí a děti nad 12 let užívají 1 sáček po hlavním jídle a před spaním, nedoporučí-li lékař jinak. Obsah sáčku vymáčkněte na lžíci nebo přímo do úst.

Složení

Magnesium alginát, simetikon, D-panthenol, xantalová guma, extrakt z proskurníku lékařského, extrakt z máku vlčího, hydroxid sodný, oxid zinečnatý, jedlá soda, fruktóza, med.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování, dodržujte způsob užívání. Doporučuje se užít GASTROTUSS® sirup alespoň 1 hodinu před nebo po podání jakýchkoliv léků. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.