Guareta Morning Start jogurtový krém v prášku broskev 3 sáčky

Potravina pro zvláštní výživu

Značka: GUARETA
Výživově kompletní krém vhodný do Dietních plánů ke snižování tělesné hmotnosti. Bílkoviny, vitaminy a minerály v kombinaci s přiměřeným množstvím energie.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50030050

Chcete-li zhubnout, je dobré začít vhodnou snídaní! Jogurtový krém v prášku Guareta Mornig Start obsahuje porci bílkovin, vitaminů, minerálních látek a stopových prvků v kombinaci s přiměřeným množstvím energie. Výživově kompletní krém s broskvovými kousky je určen zejména do Dietních plánů ke snižování a kontrole tělesné hmotnosti. Je však vhodný i k zařazení do jakéhokoliv jídelníčku jako náhrada jednoho jídla.

Hlavní vlastnosti:

  • chutný a výživově kompletní krém
  • nahradí jedno i více hlavních jídel během dne
  • rychlá příprava, stačí pouze smíchat s vodou
  • porce krému je zdrojem vitaminů A, B, C, D a E
  • obsahuje řadu minerálů například vápník, hořčík, zinek, železo a jód

Dávkování

  • 1-4 sáčky denně, pokud lékař nedoporučí jinak. Ostatní jídla je nutné přizpůsobit dietnímu programu, který by měl obsahovat dvě hlavní nízkoenergetická jídla s důrazem na příjem nízkotučných mléčných a masných výrobků, zeleniny a ovoce, přílohy v adekvátním množství (rýže, brambory, nízko vaječné těstoviny) a mlýnskopekárenské výrobky s vyšším obsahem vlákniny.
  • 1-2 sáčky denně po dobu úpravy tělesné hmotnosti nebo jako doplněk stravy při realimentaci, zvýšené tělesné aktivitě, v rekonvalescenci a při sportování.
  • 1 sáček denně lze doporučit při dlouhodobém dodržování nízkoenergetické diety o energetickém obsahu 5-6 MJ.

Složení

Sušené odtučněné mléko, mléčné bílkoviny, sušené ovocné kousky (broskev), zahušťovadlo (acetylovaný škrob a karagenan), glukóza, slunečnicový olej, maltodextrin, částečně hydrogenovaný rostlinný olej (kokosový, palmový), esenciální mastné kyseliny, komplex minerálních látek (citronan draselný, chlorid sodný, uhličitan vápenatý, glukonan železitý, síran zinečnatý, glukonan mědnatý, síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný), aroma, jogurtový prášek, vitaminový komplex ((vitamin C (L-askorbová kyselina), vitamin E (DL- -α-tokoferyl-acetát), niacin (nikotinamid), kyselina pantothenová (D-pantothenan vápenatý), vitamin A (retinyl-acetát), vita- min B6 (pyridoxin-hydrochlorid), vitamin D3 (cholekalciferol), vitamin B2 (riboflavin), vitamin B1 (thiamin-mononitrát), kyselina listová (kyselina pteroylglutámová), biotin (D-biotin), vitamin B12 (kyanokobalamin)), sladidla (aspartam, acesulfam K).

Použití

Obsah sáčku pečlivě roztřepejte v šejkru s 200 ml vody. Nalijte do připravené misky a nechte 5 minut odstát. Při redukční dietě doporučujeme vypít denně 1,5 - 2,0 l tekutin ve formě vody, neslazené minerálky nebo sodovky. Příjem tekutin je možné částečně nahradit čajem a kávou, pokud je snášíte a nezakázal Vám je lékař. Nedílnou součástí redukčního režimu je přiměřené zvýšení pohybové aktivity. Je možné doporučit chůzi, jízdu na kole a plavání ve vyhřátém bazénu.

Upozornění

Výrobek není vhodný pro děti a dospívající, pro těhotné a kojící ženy, pro osoby se závažnějším onemocněním srdce (krátké období po infarktu, poruchy srdečního rytmu), ledvin a jater, pro osoby s vředovou chorobou, pro diabetiky I. typu a osoby, které v posledním půlroce prodělaly mozkovou cévní příhodu. Potravina pro zvláštní výživu. Obsahuje sladidla. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Upozornění pro alergiky: Obsahuje mléko. Může obsahovat gluten.

O značce

Potravinářsko-farmaceutická společnost Dr. Staněk produkuje svoje výrobky pod značkami Guareta® a DietLine®. Její zakladatel PharmDr. Martin Staněk je absolventem Farmaceutické fakulty, a díky tomu potraviny a výživu vnímá jinak než potravinář či obchodník. Prvořadým cílem společnosti je hledat a upravovat přírodní výživné látky tak, aby je bylo možné využít v dietních režimech pro úpravu nadváhy a obezity. Zpracování surovin nejvyšší možné kvality se snaží co nejvíce přiblížit požadavkům kladeným na léčivé přípravky. Velká pozornost je věnována také chuťové stránce potravin a jejich co nejlepší toleranci.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.