GUM AftaClear sprej 15 ml

50099108

Zdravotnický prostředek

3 za 2

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

GUM AftaClear sprej okamžitě tiší bolest a rychle hojí různé vřídky, podráždění a léze v těžko dostupných místech v ústech. Díky jedinečné formuli účinných látek přírodního původu je postižená oblast ochráněna před působením vnějších vlivů a urychluje úlevu od bolesti. Film vytváří přirozenou bariéru, která urychluje přirozené hojení, nepříjemné pocity se rychle zmírňují a vřídky se uzdravují přirozenou a bezpečnou cestou.

GUM AftaClear sprej:

  • Neobsahuje alkohol, nedráždí, nezpůsobuje štípání, pálení a znecitlivění v ústech
  • Urychluje hojení
  • Je vhodný pro akutní léčbu bolestivých aftů, oděrek od rovnátek, otlaků od zubní náhrady a lézí v ústech.
  • Snadná aplikace v těžko dostupných místech
  • Je vhodný pro děti i dospělé

Jak se přípravek GUM AftaClear sprej používá:

Aplikujte na postižená místa 2x – 3x denně po jídle, pokud je třeba i vícekrát, a to po dobu jednoho týdne nebo do odeznění symptomů.

Složení:

Sorbitol Aqua, Propanediol (Zemea), Aqua, Propylene Glycol, Sodium Citrate, Polycarbophil (Noveon AA-1 USP), Mucosave FG (Maltodextrin, Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, Olea Europae Leaf extract), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Taurine, Geogard Ultra (Gluconolactone, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate), Xylitol, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, SymRelief (Bisabolol, Zingiber Officinale root extract), Sucralose, Aroma, Stevia Rebaudiana extract.

 

Parametry
Značka GUM
Forma Sprej
EAN 7630019902229
Darujte na Vánoce to nejcennější Darujte na Vánoce to nejcennější