GymBeam Kreatin monohydrát 100% green apple 500 g

Doplněk stravy

Značka: GYMBEAM
GymBeam Kreatin monohydrát 100% green apple obsahuje čistý mikronizovaný kreatin bez zbytečných balastních látek. Dostatečný příjem kreatinu zvyšuje fyzickou výkonnost.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50125965

Kreatin monohydrát je nejpopulárnější formou kreatinu, tělu přirozené látky, která zásobuje svaly energií. Prostřednictvím stravy jej přijímáme zejména z masa a některých druhů ryb. GymBeam Kreatin monohydrát 100% green apple 500 g je doplněk stravy s obsahem čistého mikronizovaného kreatinu bez neefektivních balastních látek a sacharidů. Dostatečný příjem kreatinu zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu*. Přípravek je vhodný pro amatérské i vrcholové sportovce.

Hlavní vlastnosti:

  • kreatin zvyšuje sportovní výkonnost*
  • neobsahuje zbytečné balastní látky a sacharidy
  • výborně se rozpouští a rychle vstřebává

Dávkování

3-5 g prášku rozmíchejte ve sklenici vody, ovocné šťávy či džusu. Užívejte 1-2x denně v závislosti na intenzitě sportovní aktivity.

Složení

100% kreatin monohydrát, kyselina jablečná, aroma, barvivo (chlorofyl), sladidlo: sukralóza.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

*Příznivého účinku dosáhnete při přívodu 3 g kreatinu denně.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.