Medpharma Těhotenský test 10mlU/ml 2 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: MEDPHARMA
4.0
MedPharma Těhotenský test je zdravotnický prostředek určený ke včasnému zjištění těhotenství. Vysoce přesný, rychlý a hygienický těhotenský test si snadno můžete provést sama v klidu domova.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

49

O produktu

50098515

MedPharma Těhotenský test s citlivostí 10mIU/ml je testovací proužek s nádobkou na moč, který je možné použít kdykoliv během dne. Jedná se o hygienický těhotenský test s rychlým a velmi přesným určením výsledku a jednoduchým použitím. Test zjišťuje přítomnost lidského choriového gonadotropinu (hCG), což je hormon vytvářený placentou a vylučovaný do moči již krátce po oplodnění. Jedná se o metodu kvalitativního stanovení lidského choriového gonadotropinu v moči. Balení obsahuje 2 testy a 2 nádobky na moč pro ještě větší jistotu.

Hlavní vlastnosti:

  • 2 ks těhotenských testů pro domácí použití
  • zjišťují přítomnost hCG v moči
  • citlivost 10mlU/ml

Použití

Testuje se ponořením proužku do nádobky se vzorkem moči, kde po vložení dochází ke vzlínání moči ke kontrolnímu místu. Pozitivní výsledek se projeví zobrazením růžovo-fialového proužku v kontrolní zóně „C“, tak v testovací zóně „T“. Negativní výsledek se projeví zobrazením růžovo-fialového proužku pouze v kontrolní zóně „C“ (v kontrolní zóně se proužek musí pokaždé objevit).

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.