Zdravotnické prostředky

Medpharma Těhotenský test 10mlU/ml 2 ks

Značka: MEDPHARMA
4.0

MedPharma Těhotenský test je zdravotnický prostředek určený ke včasnému zjištění těhotenství. Vysoce přesný, rychlý a hygienický těhotenský test si snadno můžete provést sama v klidu domova.

NAVÍC Yves Rocher tekuté mýdlo pomeranč čoko 190 ml Při nákupu doplňků stravy značky Medpharma v minimální hodnotě 499 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Yves Rocher tekuté mýdlo pomeranč čoko 190 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 15. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

39
Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Medpharma Těhotenský test 10mlU/ml 2 ks

50098515

Úvod

MedPharma Těhotenský test s citlivostí 10mIU/ml je testovací proužek s nádobkou na moč, který je možné použít kdykoliv během dne. Jedná se o hygienický těhotenský test s rychlým a velmi přesným určením výsledku a jednoduchým použitím. Test zjišťuje přítomnost lidského choriového gonadotropinu (hCG), což je hormon vytvářený placentou a vylučovaný do moči již krátce po oplodnění. Jedná se o metodu kvalitativního stanovení lidského choriového gonadotropinu v moči. Balení obsahuje 2 testy a 2 nádobky na moč pro ještě větší jistotu.

Hlavní vlastnosti:

  • 2 ks těhotenských testů pro domácí použití
  • zjišťují přítomnost hCG v moči
  • citlivost 10mlU/ml

Použití

Testuje se ponořením proužku do nádobky se vzorkem moči, kde po vložení dochází ke vzlínání moči ke kontrolnímu místu. Pozitivní výsledek se projeví zobrazením růžovo-fialového proužku v kontrolní zóně „C“, tak v testovací zóně „T“. Negativní výsledek se projeví zobrazením růžovo-fialového proužku pouze v kontrolní zóně „C“ (v kontrolní zóně se proužek musí pokaždé objevit).


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.