Fertil Control Light DONNA

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu

675

O produktu

Ovulační tester FertilControl Light je malý ruční mikroskop, který vám pomůže pomocí slin zjistit, zda jste v plodném období svého menstruačního cyklu. Ovulační test je určen pro každodennímu zjištění ovulace ze slin s přesností až 98 %. Test je malý, diskrétní a padne do ruky, díky možnosti opakovaného použití navíc ušetříte za jednorázové testy. Testy můžete provádět neomezeně po dobu 2 let, a to i několikrát denně.

Ovulační období u ženy trvá asi 3 dny, 6 dní se považuje za období možného otěhotnění. Test můžete použít pro identifikaci plodných dnů pro otěhotnění, nebo naopak jako antikoncepční prostředek, který vám napoví, kdy se musíte chránit před početím (zvlášť vhodný pro ženy, které nemohou nebo nechtějí používat hormonální antikoncepci).

Dávkování

Otevřete ovulační tester jako rtěnku a vyndejte černý mini-mikroskop z obalu. Z ochranného sklíčka odstaňte folii, sklíčko vyčistěte. Naneste přiměřené množství slin bez bublin a vložte mini-mikroskop zpět do obalu. Čekejte alespoň 10 min, než sliny zaschnou. Vypínačem na spodní části zapněte světlo, přiložte oko k testeru a pozorujte výsledek.

  • vidíte nespojené tečky – neplodné období
  • vidíte krátké linky o síle vlasů – mezidobí (asi 3 dni před začátkem ovulačního období)
  • vidíte strukturu jako oční řasy – plodné období

Po každém použití sklíčko vyčistěte. Používejte dle potřeby, během ovulačního cyklu i několikrát denně.

 

Upozornění

Před použitím si pečlivě pročtěte návod k použití.