844 909 909|info@drmax.cz

Novinka
Proactivet Rekondice chutné vitaminy tbl.90 + DÁREK

Proactivet Rekondice chutné vitaminy tbl.90 + DÁREK

50097134
Veterinární přípravek
449 Kč

Multivitaminový komplex Proactivet REKONDICE je určen k podpoře imunity psů v období zvýšené náchylnosti k onemocnění. Pravidelným užíváním zlepšíte kondici psa  po úrazech či nemocech, v náročném období jako je březost, kojení anebo stáří. Podporuje imunitu v období nepříznivých povětrnostních podmínek a dalších stresů.

Podrobné informace o produktu

Mnoho lidí stále považuje psa za domestikovaného vlka. Jen težko se ale dá tahle teze uplatnit u bytového psa, který již dávno nechrání své páníčky a předomestikoval se na rovnocenného člena rodiny, kterého chrání páníček v zavřeném bytě. Odolnost, přirozenost psa se mění, a s tím je spojená nutná změna péče o psa samotného. Poruchami imunitního systému mohou trpět zvířata podobně jako my. Oslabení nebo poškození imunity lze usuzovat z onemocnění, která ho doprovází – chronické bakteriální infekce, opakující se virózy a trávicí potíže nebo časté kožní infekce. Příznaky alergických onemocnění jsou výraznější – kožní vyrážka, svědivost kůže, opakované záněty zvukovodů, …. Léčba dlouhodobě přetrvávajících nebo intenzivních uvedených příznaků patří do rukou veterinárního lékaře.

Prevence před oslabením imunity
Základem správně fungující imunity je kvalitní výživa, udržování zvířete bez vnějších a vnitřních parazitů, čistota a přiměřený pohyb zvířete. Speciálně zimní období je náročné pro imunitní systém psa. Střídání teplotních extrémů v bytě a v chladu na procházce, nedělá moc dobře hlavně seniorům a štěňatům. Mnohé nemoci čekají právě na zimní období a zasáhnou zdraví starších pejsků.  

Výživa jako cesta k posílení imunity
Akceptace správné výživy je jedním z pilířů řešení snížené funkce imunity, základem které by mělo být krmivo s kvalitní bílkovinou, energeticky vyvážené a určené pro daný druh zvířete. Základní krmnou dávku je vhodné obohatit o multivitaminový komplex Proactivet Rekondice s obsahem velmi příznivých látek na podporu funkce imunitního systému: vitamíny A, D, E a vitamíny skupiny B a stopové prvky, hořčík, železo, selen a zinek, které jsou součástí biochemických procesů metabolismu.

Kdy je vhodné podávat multivitaminový komplex Proactivet REKONDICE?
• Vyšší střední věk a pes senior - v průběhu zimy, zvláště pokud pes žije v přetopeném bytě, který střídá s procházkami v chladném a vlhkém počasí. Pro seniora je to velký stres, čím si oslabuje svou přirozenou obranyschopnost.
• I když psí alergici patří do rukou odborníků, identifikování alergenů nebo hledání nového vhodného krmiva může trvat dlouho. Posílení imunitního systému může toto období ulehčit.
• Pracovně vytížení psi se často pohybují na hranici svých fyzických  možností, tím se vystavují stresu.
• Březost nebo rekonvalescence po úrazu je pro organismus náročným obdobím a je určitě na místě zvířeti dopřát extra dávku živin.
                                                                                                                                                                         
Pomůcka v důslednosti  
Dodržování několika měsíčního preventivního užívání tabletek je náročné i pro nás, proto máme pro majitele pejsků pomůcku, jak nezapomínat! Tablety Proactivet Rekondice jsou speciálně ochucené tak, aby pejskovi chutnaly jako pamlsek, a tím bude pejsek zaručeně páníčkovi denně připomínat, že nemá zapomenout.

Složení a obsah účinných látek v jedné tabletě:

vápník 20 mg, draslík 4 mg, sodík 10 mg, hořčík 1,5 mg, železo 1,5 mg, měď 50 mcg, mangan 125 mcg,  zinek 1,7 mg, vitamin A 750 IU, vitamin D3 75 IU, vitamin E 7,5 IU, vitamin B1 120 mcg, vitamin B2 325 mcg, vitamin C 10 mg, vitamin B5 340 mcg, niacin 1,70 mg, vitamin B6 120 mcg, kyselina listová 25 mcg, vitamin B12 4 mcg, biotin 10 mcg, vitamin K1 10 mcg, cholin  20 mcg. Pomocné látky/příchutě: pšeničné klíčky, kukuřičný sirup, játra sušená/odtučněná, třtinový cukr, pivovarské kvasnice, sorbitol, laktóza, oxid křemičitý, celulóza, světlicový olej v prášku, stearan hořečnatý.

Veterinární přípravek
K dostání výhradně v lékárně.

Balení: 90 tablet

Parametry produktu

Značka Proactivet Forma Tablety
EAN 8594184971062

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.