Potravina pro zvláštní lékařské účely

Remune Broskev 200 ml

Značka: REMUNE

Nutriční výživa Remune slouží k doplnění běžného jídla o důležité živiny, jako jsou omega-3 mastné kyseliny z kvalitního rybího oleje, vitamin D nebo snadno stravitelné bílkoviny.

59

Cena za 100 ml: 29,50 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Remune Broskev 200 ml

50123874

Úvod

Když běžná strava nestačí k pokrytí nároků na živiny, vsaďte na Remune nápoj! Výživa k popíjení je určena k dietnímu postupu při podvýživě související s onemocněním. Zvlášť vhodná je pro pacienty s pre-kachexií nebo kachexií, zejména v důsledku rakoviny nebo chronické obstrukční plicní nemoci. Tímto nápojem snadno doplníte běžné jídlo o důležité živiny, jako jsou omega-3 mastné kyseliny z kvalitního rybího oleje, vitamin D nebo snadno stravitelné bílkoviny. Oproti běžným nutričním nápojům tvoří základ drinku ovocná šťáva. Její skvělou chuť proto ocení zejména ti, kdo výživu ve formě nápoje konzumují pravidelně. 

Hlavní vlastnosti:

  • tekutá výživa k přímému popíjení
  • slouží k doplnění živin, které nepokryje běžná strava
  • obsahuje omega-3 mastné kyseliny, vitamín D a bílkoviny
  • vhodná pro pacienty s rakovinou či chronickou plicní nemocí
  • skvělá ovocná chuť

Dávkování

Před použitím dobře protřepat. Dávkovat podle potřeb pacienta: 2 balení denně nebo podle pokynů lékaře (dietologa nebo klinického lékaře). Podávejte nejlépe chlazené.


Složení

Ovocná šťáva z koncentrátu 86 % (jablko, hruška, granátové jablko, aronie), syrovátková bílkovina, rybí olej, stabilizátor: pektin, přírodní aroma, regulátor kyselosti: kyselina jablečná, antioxidant: extract bohatý na tokoferol, vitamin D.


Upozornění

Potravina pro zvláštní lékařské účely. Uchovávejte na suchém místě při teplotě 1- 25 °C. Chraňte před přímým slunečním světlem. Otevřenou lahvičku je možno uchovat v lednici a spotřebovat během 24 hod. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.