SENCOR SBT 50 Digitální tělní teploměr

Zdravotnické prostředky

Značka: SENCOR
Digitální tělní teploměr od Sencoru vám změří teplotu až do 43 °C. Měření netrvá déle než minutu, výsledky se zobrazí na displeji. Přístroj je poháněn 1,5V baterií, která je součástí balení.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50099509

Když vás nebo vaše děti skolí nemoc, je dobré mít doma k dispozici tělní teploměr. Ten vám jako první napoví, jak se vaše tělo s bakteriemi a viry vypořádává a zda se vyléčíte sami doma, nebo bude potřeba navštívit lékaře, který vám nasadí antibiotika. Značka Sencor vytvořila digitální teploměr s přensností měření 0,1 °C, který vám během chvilky ukáže teplotu vašeho těla. Zařízení zvládá měřit v rozsahu od 32 do 43 °C.

Interní paměť

Interní paměť vám umožní zobrazit poslední naměřenou hodnotu, takže můžete porovnávat, jak se vám teplota v průběhu dne mění. Přístroj je vyroben z nezávadného materiálu, je vhodný k použití v podpaží, v ústech i v konečníku. Naměřené hodnoty se zobrazí na displeji cca během 30 až 60 vteřin.

Indikace slabé baterie

Aby se zbytečně nespotřebovávala 1,5V baterie LR41 (součást balení), přístroj se po deseti minutách nečinnosti sám automaticky vypne. O nutnosti baterii vyměnit vás bude informovat indikátor, nicméně v dohledné době se o tuto věc nemusíte starat, jelikož baterie vydrží minimálně 200 hodin nepřetržitého provozu.

Technické parametry:

  • přesnost +/- 0,1 °C v rozsahu 35,5 °C až 39,0 °C
  • zobrazení poslední naměřené hodnoty
  • indikace slabé baterie

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.