Silk´n Tightra Intimní zdravotní zařízení pro domácí použití

Ostatní

Značka: SILK´N
Přístroj pro péči o ženské intimní partie. Na základě bi-polární radiofrekvenční energie pomáhá zpevnit svaly pánevního dna a obnovit vaginální tkáň.
Skladem na e-shopu
9 990 ušetříte 1 500 Kč

Původní cena 11 490 Kč sleva 13%

O produktu

50115418

Lékařská technologie v přístroji pro domácí použití. Silk'n Tightra je revoluční přístroj pro péči o ženské intimní partie. Jak jde čas, ženské tělo prochází změnami, které vedou k ochabnutí tkání intimních partií a svalů pánevního dna. Opakované porody, hormonální změny, menopauza přinášejí změny vzhledu, oslabení vaginální stěny a snížení její citlivosti. Vedle estetického hlediska trápí ženy také potíže s únikem moči a zhoršující se kvalita sexuálního prožitku.

Efekt bi-polární radiofrekvenční energie:

Přístroj Silk'n Tightra využívá klinicky testovanou a osvědčenou Bi-polární radiofrekvenční energii. Ta je schopna zmírnit výše uvedené příznaky a je běžně používána lékaři jako náhrada za operaci. Bi-polární vysokofrekvenční energie působí na tkáň obsahující kolagen. Pomáhá obnovovat vaginální tkáň, pánevní svaly se stahují a stydké pysky se dotahují a zpevňují. Toto ošetření si nyní díky přístroji Silk'n Tightra můžete dopřát v intimitě Vašeho domova.

Hlavní vlastnosti:

  • bezpečné a bezbolestné ošetření intimních partií
  • lékařská technologie v přístroji pro domácí použití
  • bi-polární radiofrekvenční energie přispívá k obnově vaginální tkáně
  • bi-polární radiofrekvenční energie pomáhá zpevnit svaly pánevního dna
  • znatelné výsledky se dostavují již po 4 týdnech

Použití

K dosažení znatelných výsledků je zapotřebí pouze osm 20minutových sezení (4 týdny). Během těchto ošetření můžete používat interní i externí režim ošetření. Silk'n Tightra má 16 zlatých chromových elektrod pro vnitřní použití a 3 chromové elektrody pro externí použití. Během aplikace budete cítit teplo. Před použitím je třeba aplikovat přiložený Silk'n Intimate Gel, který poskytuje potřebnou vodivost pro proudění Bi-Polar RF energie. Přístroj má 2 způsoby dobíjení: USB kabel nebo zástrčka do zásuvky. Je dodáván v elegantním kosmetickém kufříku.

Bezpečnostní ochranné prvky:

  • 16 vestavěných teplotních čidel měří teplotu pokožky během používání a zajišťují, že se pokožka nepřehřeje.
  • dotykový senzor pro správný kontakt s pokožkou
  • senzor pohybu
  • funkce automatického vypnutí po 20 minutách používání

Upozornění

Před použitím si vždy pečlivě přečtěte návod k obsluze.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.