Tantogrip 600 mg/10 mg citron 10 sáčků

50107706

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

149

O produktu

TANTOGRIP citron 600 mg/10 mg obsahuje kombinaci účinných látek, která snižuje horečku, uleví od bolesti hlavy a bolesti v krku při chřipce a nachlazení. Snižuje oteklou nosní sliznici a uvolňuje ucpaný noc. Tento přípravek je určen pro dospělé a děti od 12let.

Dávkování:

1 sáček po 4–6 hodinách, maximálně 4 sáčky během 24 hodin. 1 sáček se rozpustí ve sklenici horké nebo studené vody. Jestliže se příznaky chřipky a nachlazení nezlepší nebo zhorší do 3 dnů, vyhledejte svého lékaře. Nepoužívejte přípravek déle než 5 dní.

Složení:

Jeden sáček obsahuje: paracetamolum 600 mg a phenylephrini hydrochloridum 10 mg (což odpovídá phenylephrinum 8,2 mg).

Dalšími složkami jsou sacharosa, bezvodá kyselina citronová, dihydrát natrium-citrátu, kukuřičný škrob, natrium-cyklamát, dihydrát sodné soli sacharinu, kyselina askorbová, koloidní bezvodý oxid křemičitý, citronové aroma, práškový kurkumin 5% (kurkumin E 100 + tekutá glukosa usušená rozprášením).

Upozornění:

Neužívejte tento léčivý přípravek s jinými přípravky obsahujícími paracetamol, užití více než 6-8 g paracetamolu za den může poškodit Vaše játra. I když nemáte potíže s játry, může se poškození jater objevit i při nižších dávkách nebo při krátkodobém užívání, pokud požíváte alkohol nebo jiné léčivé přípravky, které mohou být pro játra toxické. Během užívání tohoto léčivého přípravku nepožívejte alkohol.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry
Značka Tantogrip
SUKL název TANTOGRIP CITRÓN 600MG/10MG POR PLV SOL SCC 10
Farmakoterapeutická skupina Paracetamol
Forma Sáčky
Věk dítěte od 12 let
SUKL kód 225826
EAN 8594044142052
Přílohy
Příbalová infomace PDF

Lidé také kupují

  • Dr.Max Mořská voda HYPERTONICKÁ 6+ 30 ml

    Dr.Max Mořská voda HYPERTONICKÁ 6+

    30 ml

    Pro uvolnění a vyčištění nosu a nosních dutin při nachlazení.

    Zdravotnický prostředek

    Pro uvolnění a vyčištění nosu a nosních dutin při nachlazení.

    • 3 za 2 pro přihlášené
  • Tantum verde Mint 3 mg 20 pastilek

    Tantum verde Mint 3 mg

    20 pastilek

    Pastilky proti bolesti a zánětu v krku.

    Registrovaný léčivý přípravek

    Pastilky proti bolesti a zánětu v krku.

  • Dr.Max Vitamin C 1000 mg citron 20 šumivých tablet

    Dr.Max Vitamin C 1000 mg citron

    20 šumivých tablet

    Vitamin C v šumivé formě s příchutí citronů...

    Doplněk stravy

    Vitamin C v šumivé formě s příchutí citronů...

    • 3 za 2 pro přihlášené