Tantogrip 600 mg/10 mg citron 10 sáčků

Registrovaný léčivý přípravek

NAVÍC Tantogrip skládací PET láhev Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Tantogrip skládací PET láhev za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 10. 2020 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

99 ušetříte 50 Kč

Původní cena 149 Kč, sleva 34%

O produktu

TANTOGRIP citron 600 mg/10 mg obsahuje kombinaci účinných látek, která snižuje horečku, uleví od bolesti hlavy a bolesti v krku při chřipce a nachlazení. Snižuje oteklou nosní sliznici a uvolňuje ucpaný noc. Tento přípravek je určen pro dospělé a děti od 12let.

Dávkování

1 sáček po 4–6 hodinách, maximálně 4 sáčky během 24 hodin. 1 sáček se rozpustí ve sklenici horké nebo studené vody. Jestliže se příznaky chřipky a nachlazení nezlepší nebo zhorší do 3 dnů, vyhledejte svého lékaře. Nepoužívejte přípravek déle než 5 dní.

Složení

Jeden sáček obsahuje: paracetamolum 600 mg a phenylephrini hydrochloridum 10 mg (což odpovídá phenylephrinum 8,2 mg).

Dalšími složkami jsou sacharosa, bezvodá kyselina citronová, dihydrát natrium-citrátu, kukuřičný škrob, natrium-cyklamát, dihydrát sodné soli sacharinu, kyselina askorbová, koloidní bezvodý oxid křemičitý, citronové aroma, práškový kurkumin 5% (kurkumin E 100 + tekutá glukosa usušená rozprášením).

Upozornění

Neužívejte tento léčivý přípravek s jinými přípravky obsahujícími paracetamol, užití více než 6-8 g paracetamolu za den může poškodit Vaše játra. I když nemáte potíže s játry, může se poškození jater objevit i při nižších dávkách nebo při krátkodobém užívání, pokud požíváte alkohol nebo jiné léčivé přípravky, které mohou být pro játra toxické. Během užívání tohoto léčivého přípravku nepožívejte alkohol.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.