Biogaia
Dotaz z 2. 7. 2017 1 minuta čtení
Syn ( 2 měsíce ) dobral probiotika Biogaia, zajímalo by mě jestli může hned začít brát další balení nebo je lepší udělat pauzu mezi jednotlivými baleními. Případně jestli je lepší začít brát jiné probiotika na koliky
Dobrý den, Biogaia je kvalitní probiotický preparát, neměnila bych za jiný. Dlouhodobé podávání je v pořádku, jedná se o tělu vlastní bakterie..Prospívá trávení i imunitě miminka. Loučí se Daniela
Nejnovější otázky v poradně
Krev v moči u 17letého
Je mi 17 let a dneska jsem vyčůral krev. Mamce to je jedno a nechce mě vzít k doktorovi. Co mám dělat?
Užívání METHIONIN KOMPLEX při současné medikaci a brániční kýle
Dobrý den,mám brániční kýlu,padají mi vlasy doporučeno užívání METHIONIN KOMPLEX..MOHU UŽÍVAT PROSÍM.Užívám léky CONCOR,ELIGUIS,PROPANORM,ATORIS,VALDOXAN RIVOTRIL,EUTHYROX...
Platnost elektronického poukazu na ELiQuis
delka platnosti e poukazu na elikqus
Kombinace Lusopresu a meduňkového čaje
Když beru lusopres můžu medunkovy čaj děkuji za informaci
Užívání Klacidu SR 500 mg a Ospenu 1,5 MIU při infekci Helicobacter pylori.
Dobrý den můžu užívat lék i když mám Helicobacter pylori mám antibiotika Klacid SR 500mg a Ospen 1'5MIU děkuji za odpověď