Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Mohu si Ibalgin na bolest hlavy, když užívám Agapurin 400 mg /2x denně/?rin

    Dotaz z 28. 7. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Užívám Agapurin zdůvodu křecovych žil cca 14dní, předtím jsem vysadila hormonální lek /Paosonelle/,necítímse dobře,častoměpoboliva hlava a teď migrena -nevím jestli mohu kombinovat Ibalgin s Agapurinem......a ještě by mězajímalo, jestli mohu Agapurin kombinovat s doplňky na menopauzu,např.Menoxin
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    súbežné užívanie pentoxifylínu (Agapurinu) s nesteroidnými antiflogistikami ( Ibalgin) potencuje antikoagulačný účinok s rizikom zvýšeného krvácania, takže treba byť opatrný (jedna tableta raz za čas Vám nič nespraví). Jetel v Menoxine by mohol teoreticky zvyšovať riziko krvácania.

    S pozdravom Štupáková

    Nejnovější otázky v poradně