Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Uz tyden mam covid a nedokazu nabrat silu

    Dotaz z 31. 7. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den,uz tyden lezim doma s covidem.kdyz me bolelo v krku,nejedla jsem tak ctyry dny.Co bolest presla,nebyla jsem schopna do sebe dostat jidlo. Bylo mi spatne a na zvraceni pri pocitu ze neco snim.Mam 7m dceru a kojim.Bylo by mozne neco doporucit co mi ten pocit zmirni nebo jina rada.dekuji
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

     Dobrý den,
    abyste alespoň něco snědla, snažte se jíst vícekrát denně, klidně jen po malých dávkách. Také bych doporučila rehydratační roztok (např. ORS roztok, Kulíšek) - pomáhá doplnit vodu, elektrolyty a energii při zvracení, průjmových onemocněních a horečce.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Nejnovější otázky v poradně