Drogerie

Ariel Color Prací kapsle 63 ks

Značka: ARIEL
4.0

Prací kapsle Ariel Color All-in-1 pods dokonale odstraňují nečistoty i odolné skvrny již při prvním praní a zanechávají zářivě čisté a svěží prádlo. Balení na 63 pracích dávek.

Velikost balení
449
Doprava zdarma

O produktu: Ariel Color Prací kapsle 63 ks

50147501

Úvod

Prací kapsle Ariel Color All-in-1 pods dokonale odstraňují nečistoty i odolné skvrny již při prvním praní a zanechávají zářivě čisté a svěží prádlo. Kapsle jsou šetrné k oblečení, zanechávají syté barvy a pečují o tkaniny. Perfektně fungují i při nízkých teplotách díky unikátní technologii COOL CLEAN. Při kontaktu s vodou se obal kapsle úplně rozpustí a uvolní aktivní látky, které bojují proti skvrnám všeho druhu. Dodává prádlu perfektní čistotu a dlouhotrvající svěžest. Balení vystačí na až 63 pracích dávek. Kapsle se dodávají ve 100% recyklovatelném obalu.

Hlavní vlastnosti:

  • odstraňují odolné skvrny
  • zanechávají syté barvy
  • šetrné ke tkaninám

Složení

30% aniontové povrchově aktivní látky, 5-15% mýdlo, 5% neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, enzymy, optické zjasňovače, parfémy, alpha-isomethyl ionone, citronellol, coumarin, geraniol, hexyl cinnamal, hydroxycitronellal, linalool.


Použití

Vložte jednu kapsli Ariel do bubnu na 4-5 kg prádla. Pokud dávkujete 6 kg prádla a více, použijte 2 kapsle na jedno praní. Kapsli vkládejte před prádlem dozadu do bubnu pračky. Při manipulaci s kapslí mějte suché ruce. Nelze použít k ručnímu praní. Po použití bezpečně uzavřete krabici s kapslemi a uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění

Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO ( 224 91 92 93) nebo lékaře.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.