Ariel Mountain Spring Prací kapsle 72 ks

Drogerie

Značka: ARIEL
Prací kapsle Ariel Mountain Spring All-in-1 pods dokonale odstraňují nečistoty i odolné skvrny již při prvním praní a zanechávají zářivě čisté a svěží prádlo.
499

O produktu

50145266

Prací kapsle Ariel Mountain Spring All-in-1 pods dokonale odstraňují nečistoty i odolné skvrny již při prvním praní a zanechávají zářivě čisté a svěží prádlo. Kapsle jsou šetrné k oblečení, zanechávají syté barvy a pečují o tkaniny. Perfektně fungují i při nízkých teplotách díky unikátní technologii COOL CLEAN. Při kontaktu s vodou se obal kapsle úplně rozpustí a uvolní aktivní látky, které bojují proti skvrnám všeho druhu. Dodává prádlu dlouhotrvající svěžest. Balení vystačí na až 72 pracích dávek.

Hlavní vlastnosti:

  • odstraňují odolné skvrny
  • zanechávají syté barvy
  • šetrné ke tkaninám

Použití

Vložte jednu kapsli Ariel do bubnu na 4-5 kg prádla. Pokud dávkujete 6 kg prádla a více, použijte 2 kapsle na jedno praní. Kapsli vkládejte před prádlem dozadu do bubnu pračky. Při manipulaci s kapslí mějte suché ruce. Nelze použít k ručnímu praní. Po použití bezpečně uzavřete krabici s kapslemi a uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění

Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO ( 224 91 92 93) nebo lékaře.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.