Beurer IH 50 Membránový inhalátor

Zdravotnické prostředky

Značka: BEURER
Membránový inhalátor využívá k práci nejnovější vibrační membránu. Inhalace je rychlá a efektivní. Přístroj je vhodný k použití i pro děti nebo během cestování.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50082456

Membránový inhalátor Beurer IH 50 využívá nejnovější technologii vibrační membrány, která účinně pomáhá uvolňovat horní a dolní dýchací cesty. Je vhodný k pravidelnému i příležitostnému používání, tedy u lidí trpících astmatem či jiným onemocněním dýchacího ústrojí, ale také k uvolnění dýchacích cest během nachlazení. Inhalace je rychlá a efektivní, během nádechu dochází k přenosu vysokého podílu respirabilních částic, a to více než 0,25 ml za minutu.

Pro děti i dospělé

Přístroj je velmi tichý, rychlý a efektivní. V případě potřeby ho můžete dezinfikovat, aniž by došlo k jeho poničení a ztrátě funkčnosti. Neobsahuje žádné škodlivé látky, proto jej bez obav můžou používat i malé děti, které ještě nemají dostatečně posílený imunitní systém.

Obsah balení

V balení naleznete kromě samotného inhalátoru také ústní nástavec, masku pro dospělé, dětskou masku a skladovací vak, abyste veškeré příslušenství měli neustále po ruce a připravené k použití.  


Dávkování

Dle doporučení lékaře nebo lékárníka, nebo dle příbalového letáku.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.