WAHL 9265-216 SHOW PRO zastřihovač pro zvířata

Elektronika

Značka: WAHL
I krátkou zvířecí srst je třeba upravovat.  Poslouží vám k tomu kabelový zastřihovač od společnosti Wahl. Zařízení je určeno pro zdokonalení střihu srsti na tlapkách nebo na hlavě zvířat. Použití je zcela bezpečné a rychlé.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
1 850

O produktu

50100161

Značka Wahl vytvořila pro všechny majitele zvířat s krátkou srstí zastřihovač chlupů Show Pro. Jde o užitečného pomocníka, který zvládne rychle a efektivně zastřihnout srst na tlapkách i na hlavě. Používání je zcela bezpečné, nehrozí, že by se zvíře mohlo poranit. V sadě najdete samoostřící ocelové čepele, hřebeny, nůžky i čisticí kartáček a olejíček na promazávání ostří. Provoz přístroje je velmi tichý, takže ho lze použít i u zvířátek, která jsou velmi citlivá na hluk a bojí se.

Možnost nastavení výšky

Výšku střihu si snadno nastavíte s využitím páčky na straně přístroje, a to v rozmezí od 1 do 3 mm. Na výběr máte ze čtyř různých nástavců s výškou 3, 6, 10 nebo 13 mm. Všechny nástavce nabízí možnost stříhat detailně i menší části zvířecího těla, například packy nebo obličej.

Dlouhá životnost

Strojek je vybaven silným a robustným výkonným vibračním  motorkem. Ten zaručuje dlouhou životnost strojku i v případě, že ho využíváte pro úpravu srsti svých mazlíčků každý den. Zařízení je napájeno z elektrické sítě, proto nehrozí,že by během stříhání došlo k vybití baterie a vy byste museli činnost například těsně před závody přerušit.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.