516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

WAHL 9265-216 Kabelový zastřihovač pro zvířata SHOW PRO

WAHL 9265-216 Kabelový zastřihovač pro zvířata SHOW PRO

WAHL 9265-216 Kabelový zastřihovač pro zvířata SHOW PRO

50100161
Ostatní
2 090 Kč
Skladem na e-shopu

I krátkou zvířecí srst je třeba upravovat.  Poslouží vám k tomu kabelový zastřihovač od společnosti Wahl. Zařízení je určeno pro zdokonalení střihu srsti na tlapkách nebo na hlavě zvířat. Použití je zcela bezpečné a rychlé.

Podrobné informace o produktu

Značka Wahl vytvořila pro všechny majitele zvířat s krátkou srstí zastřihovač chlupů Show Pro. Jde o užitečného pomocníka, který zvládne rychle a efektivně zastřihnout srst na tlapkách i na hlavě. Používání je zcela bezpečné, nehrozí, že by se zvíře mohlo poranit. V sadě najdete samoostřící ocelové čepele, hřebeny, nůžky i čisticí kartáček a olejíček na promazávání ostří. Provoz přístroje je velmi tichý, takže ho lze použít i u zvířátek, která jsou velmi citlivá na hluk a bojí se.

Možnost nastavení výšky

Výšku střihu si snadno nastavíte s využitím páčky na straně přístroje, a to v rozmezí od 1 do 3 mm. Na výběr máte ze čtyř různých nástavců s výškou 3, 6, 10 nebo 13 mm. Všechny nástavce nabízí možnost stříhat detailně i menší části zvířecího těla, například packy nebo obličej.

Dlouhá životnost

Strojek je vybaven silným a robustným výkonným vibračním  motorkem. Ten zaručuje dlouhou životnost strojku i v případě, že ho využíváte pro úpravu srsti svých mazlíčků každý den. Zařízení je napájeno z elektrické sítě, proto nehrozí,že by během stříhání došlo k vybití baterie a vy byste museli činnost například těsně před závody přerušit.

Kategorie produktu

Parametry

Značka WAHL
EAN 4015110005223

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.