Beurer SL 70 Přístroj proti chrápání

Elektronika

Značka: BEURER
Značka Beurer vytvořila přístroj proti chrápání pro nerušený spánek. Upevňuje se na uchu, kde drží, aniž by uživatele tlačil. Při rozpoznání chrápání vyšle jemný zvukový a vibrační impuls.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50103876

Silné chrápání může ostatním znepříjemnit noc. Zařiďte si klidný spánek a darujte svému blízkému praktický přístroj proti chrápání Beurer SL 70. Zařízení je vhodné k pravidelnému používání a zajišťuje postupnou nápravu pro nerušený spánek. Přístroj se upevní na uchu, kde flexibilně drží za pomoci třmenu s pamětí. Je vyroben z příjemného materiálu, aby svého uživatele během spánku nerušil a pohodlně se nosil. Jeho funkce spočívá v tom, že dokáže inovativně rozpoznat chrápání, kterému posléze brání jemným zvukovým a vibračním impulsem na uchu. Je vhodný k použití u slabě i silně chrápajících osob.

Aplikace beurer SleepQuiet

Kromě samotné nápravy tohoto problému zvládá zařízení měřit statistiky, např. počet chrápavých zvuků za hodinu. Výsledky vám ukáže v grafickém přehledu, stačí si vybrat, jestli je chcete vidět za uplynulou noc, týden nebo měsíc. Intenzitu signálů si snadno upravíte, aby nebyly nepříjemné. Statistiky můžete schraňovat v aplikaci Beurer SleepQuiet, kterou si můžete stáhnout zdarma.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Kategorie produktu