516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Beurer SL 70 Přístroj proti chrápání

Beurer SL 70 Přístroj proti chrápání

Beurer SL 70 Přístroj proti chrápání

50103876
Elektronika
3 850 Kč
Skladem u dodavatele

Značka Beurer vytvořila přístroj proti chrápání pro nerušený spánek. Upevňuje se na uchu, kde drží, aniž by uživatele tlačil. Při rozpoznání chrápání vyšle jemný zvukový a vibrační impuls.

Podrobné informace o produktu

Silné chrápání může ostatním znepříjemnit noc. Zařiďte si klidný spánek a darujte svému blízkému praktický přístroj proti chrápání Beurer SL 70. Zařízení je vhodné k pravidelnému používání a zajišťuje postupnou nápravu pro nerušený spánek. Přístroj se upevní na uchu, kde flexibilně drží za pomoci třmenu s pamětí. Je vyroben z příjemného materiálu, aby svého uživatele během spánku nerušil a pohodlně se nosil. Jeho funkce spočívá v tom, že dokáže inovativně rozpoznat chrápání, kterému posléze brání jemným zvukovým a vibračním impulsem na uchu. Je vhodný k použití u slabě i silně chrápajících osob.

Aplikace beurer SleepQuiet

Kromě samotné nápravy tohoto problému zvládá zařízení měřit statistiky, např. počet chrápavých zvuků za hodinu. Výsledky vám ukáže v grafickém přehledu, stačí si vybrat, jestli je chcete vidět za uplynulou noc, týden nebo měsíc. Intenzitu signálů si snadno upravíte, aby nebyly nepříjemné. Statistiky můžete schraňovat v aplikaci Beurer SleepQuiet, kterou si můžete stáhnout zdarma.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Beurer
EAN 4211125677558

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.