Avene Minerální fluid SPF50+ 40 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

385

O produktu

Velmi vysoká ochrana před slunečním zářením. Avene minerální fluid SPF 50+ je určený pro citlivou, přecitlivělou a intolerantní pleť. Chrání a hydratuje pokožku. Minerálními filtry zabraňují slunečním paprskům, aby pronikaly do pokožky, a působily tak její podráždění. Má lehkou fluidní texturu, která nezanechává bílé stopy. Je hypoalergenní, vysoce voděodolný, nekomedogenní a bez parfemace.

Výsledek:

  • chrání pokožku před slunečním zářením
  • hydratuje pokožku
  • s voděodolným složením

Složení

Pre-tocopheryl (patentovaná stabilní forma provitamínu E), stabilní a dlouhodobě účinný komplex minerálních filtrů a termální voda Avène.

Použití

Aplikujte přípravek 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. Pro zajištění uvedené úrovně ochrany aplikujte množství pokrývající jeden prst na obličej a krk. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.

Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.