Avène Minerální fluid pro přecitlivělou, intolerantní nebo alergickou pleť SPF50+ 40 ml

Kosmetika

Značka: AVÈNE
Avène Minerální fluid pro přecitlivělou, intolerantní nebo alergickou pleť s SPF 50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před slunečním zářením. Nezanechává bílé stopy.
*Sleva 150 Kč při nákupu produktů značky Avene řady Sluneční ochrana v minimální hodnotě 390 Kč. *Při nákupu označených produktů značky Avene řady Sluneční ochrana v minimální hodnotě 390 Kč vč. DPH získáte slevu 150 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 8. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
509

O produktu

50099091

Avène Minerální fluid pro přecitlivělou pleť s SPF 50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před slunečním zářením. Minerální filtry a antioxidanty zabraňují slunečním paprskům, aby pronikaly do pokožky a způsobily její podráždění. Má lehkou fluidní texturu, která nezanechává bílé stopy, nelepí a po aplikaci se okamžitě vstřebává. Obsahuje komplex aktivních látek: 

  • komplex minerálních filtrů – zajišťuje maximální ochranu před širokým spektrem UVB a UVA záření
  • vitamin E – silný antioxidant s postupným uvolňováním, který chrání kůži před vnějšími agresivními vlivy a volnými radikály
  • termální voda Avène – zklidňuje, zjemňuje citlivou pleť a působí proti podráždění

SPF 50+ chrání citlivou pokožku i jizvy

Je hypoalergenní, vysoce voděodolný, nekomedogenní a bez parfemace. Pokožka jej velice dobře snáší, proto jej můžete nanést i na pleť se sklonem k atopickému ekzému nebo citlivou pokožku na chemické filtry a parfemaci. Aplikujte jej i na jizvy a místa po estetických zákrocích pro nezbytnou ochranu před sluncem. Vhodné pro celou rodinu. Dermatologicky testováno.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká ochrana před UV zářením, SPF 50+
  • hydratuje pokožku
  • 100% minerální filtry
  • vysoká snášenlivost na pleti
  • s voděodolným složením

Složení

Pre-tocopheryl (patentovaná stabilní forma provitamínu E), stabilní a dlouhodobě účinný komplex minerálních filtrů a termální voda Avène.

Použití

Aplikujte přípravek 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. Pro zajištění uvedené úrovně ochrany aplikujte množství pokrývající jeden prst na obličej a krk. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.

Upozornění

Zabraňte styku s očima. K vnějšímu použití. Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrné slunění představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.