Kosmetika

Avène Minerální fluid SPF50+ 40 ml

Značka: AVÈNE
Produktová řada: Sluneční ochrana
4.0

Avène Minerální fluid pro přecitlivělou, intolerantní nebo alergickou pleť s SPF 50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před slunečním zářením. Je lehký a nezanechává bílé stopy.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks produktů značky Avène získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
689
Kupte ještě další produkty a získejte dopravu zdarma. Pro přihlášené je limit 250 Kč. 1 500 Kč

O produktu: Avène Minerální fluid SPF50+ 40 ml

50099091

Úvod

Avène Minerální fluid pro přecitlivělou pleť s SPF 50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před slunečním zářením. Minerální filtry a antioxidanty zabraňují slunečním paprskům, aby pronikaly do pokožky a způsobily její podráždění. Má lehkou fluidní texturu, která nezanechává bílé stopy, nelepí a po aplikaci se okamžitě vstřebává. Obsahuje komplex aktivních látek: 

  • komplex minerálních filtrů – zajišťuje maximální ochranu před širokým spektrem UVB a UVA záření
  • provitamin E – silný antioxidant s postupným uvolňováním, který chrání kůži před vnějšími agresivními vlivy a volnými radikály
  • termální voda Avène – zklidňuje, zjemňuje citlivou pleť a působí proti podráždění

SPF 50+ chrání citlivou pokožku i jizvy

Je hypoalergenní, vysoce voděodolný, nekomedogenní a bez parfemace. Pokožka jej velice dobře snáší, proto jej můžete nanést i na pleť se sklonem k atopickému ekzému nebo citlivou pokožku na chemické filtry a parfemaci. Aplikujte jej i na jizvy a místa po estetických zákrocích pro nezbytnou ochranu před sluncem. Vhodné pro celou rodinu. Dermatologicky testováno.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká ochrana před UV zářením, SPF 50+
  • hydratuje pokožku
  • 100% minerální filtry
  • vysoká snášenlivost na pleti
  • voděodolné složení, bez parfemace

Složení

Pre-tocopheryl (patentovaná stabilní forma provitamínu E), stabilní a dlouhodobě účinný komplex minerálních filtrů a termální voda Avène.


Použití

Aplikujte přípravek 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. Pro zajištění uvedené úrovně ochrany aplikujte množství pokrývající jeden prst na obličej a krk. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.


Upozornění

Zabraňte styku s očima. K vnějšímu použití. Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrné slunění představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko).


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.