Dr.Max PRO32 Whitening Set 20 ml+15 ml

Dentální hygiena

3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč vč. DPH. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Podmínky akce
NAVÍC IGRÁČEK Lékárnice Při nákupu označených produktů značky Dr.Max v minimální hodnotě 500 Kč získáte NAVÍC IGRÁČKA Lékárnici za 0,01 Kč. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Akce platí do 31. 10. 2020 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

399

O produktu

Bělejší zuby o 2 odstíny za 5 dní. Inovativní bělící sada obsahuje bělící zubní pastu a bělící gel. Sada je vhodná pro rychlé domácí použití. Bezpečné a šetrné bělení zubů. 

  • Krok 1: PRO32 Active Toothpaste je bělící zubní pasta vhodná ke každodennímu použití. Snižuje zbarvení zubů a pomáhá udržet zuby bílé i po vybělení gelem.
  • Krok 2: PRO32 Whitening Gel je bělící zubní gel, který slouží k aktivnímu bělení zubů bez poškození dásní a zubní skloviny.

Použití

Bělení provádějte 1x denně po dobu 5 po sobě následujících dní, nejlépe večer. Doporučená doba bělení je 20 minut. Výsledky jsou viditelné již po prvním použití, ale plného účinku je dosaženo po 5 dnech bělení. Ošetření může být opakováno 2–3x ročně. Pro více informací čtěte příbalovou informaci uvnitř balení.

Upozornění

Určeno pouze pro dospělé. Ukládejte mimo dosah dětí. Obsahuje fluorid sodný (1 450 ppm F).