Dentální hygiena

Dr. Max PRO32 Whitening Set 20 ml +15 ml

Značka: DR. MAX
Produktová řada: PRO32
  • Inovativní bělící sada pro bezpečné a šetrné bělení zubů. 5-denní kúra pro rychlé domácí použití. Bělící zubní pasta a bělící gel. Vhodné pro dospělé.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Akce platí do 30. 9. 2023.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

399

O produktu: Dr. Max PRO32 Whitening Set 20 ml +15 ml

50120637

Úvod

Bělejší zuby o 2 odstíny za 5 dní. Inovativní bělící sada obsahuje bělící zubní pastu a bělící gel. Sada je vhodná pro rychlé domácí použití. Bezpečné a šetrné bělení zubů. 

  • Krok 1: PRO32 Active Toothpaste je bělící zubní pasta vhodná ke každodennímu použití. Snižuje zbarvení zubů a pomáhá udržet zuby bílé i po vybělení gelem.
  • Krok 2: PRO32 Whitening Gel je bělící zubní gel, který slouží k aktivnímu bělení zubů bez poškození dásní a zubní skloviny.

Použití

Bělení provádějte 1x denně po dobu 5 po sobě následujících dní, nejlépe večer. Doporučená doba bělení je 20 minut. Výsledky jsou viditelné již po prvním použití, ale plného účinku je dosaženo po 5 dnech bělení. Ošetření může být opakováno 2–3x ročně. Pro více informací čtěte příbalovou informaci uvnitř balení.


Upozornění

Určeno pouze pro dospělé. Ukládejte mimo dosah dětí. Obsahuje fluorid sodný (1 450 ppm F).


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.