Drogerie

Jar Platinum Lemon kapsle do myčky box 140 ks

Značka: JAR
5.0

Kapsle do myčky box Jar Platinum Lemon dokonale odstraňují veškeré nečistoty včetně zaschlých skvrn a odolné mastnoty. Již po prvním umytí bude vaše nádobí perfektně čisté a zářivé.

Velikost balení
Skladem na e-shopu
649
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Jar Platinum Lemon kapsle do myčky box 140 ks

50146361

Úvod

Kapsle do myčky box Jar Platinum Lemon dokonale odstraňují veškeré nečistoty včetně zaschlých skvrn a odolné mastnoty. Vyčistí i mastnotu z filtru, k odstranění vodního kamene však použijte jiný prostředek. Jedna kapsle obsahuje sůl a prostředek na oplachování. Již po prvním umytí zanechává perfektně čisté a zářivé nádobí. Chrání sklo a stříbro. Přináší dlouhotrvající pocit čistoty a svěžesti myčky. Předchází usazování mastnoty v odpadu, filtru a mycích ramenech. Navržené a testované pro používání ve všech renomovaných myčkách nádobí. Připravené k použití, nemusí se rozbalovat.

Hlavní vlastnosti:

  • dokonale odstraňuje odolné skvrny i mastnotu
  • funguje již při prvním použití
  • vhodné do všech typů myček na nádobí

Složení

5-15% neiontové povrchové aktivní látky, bělící činidla na bázi kyslíku, <5% fosfonáty, polykarboxyláty, enzymy, parfémy, citronellol, limonene, linalool.


Použití

Kapsli vložte do zásuvky mycího prostředku a zásobník uzavřete. Při manipulaci musíte mít suché ruce. Kapsli nerozbalujte ani nepropichujte. Balení po každém použití opět uzavřete. Skladujte na suchém místě.


Upozornění

H318 - Způsobuje vážné poškození očí. P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí. P305 + P351 - PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. P310 - Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře. P280 - Používejte ochranné brýle. P301 + P330 + P331 - PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Vypijte malé množství vody pro zředění. P501 - Odstraňte obsah / obal v příslušném místním zařízení schváleném pro likvidaci odpadů. EUH208 - Obsahuje Protease. Může vyvolat alergickou reakci.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.