Acutil 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: ACUTIL
Pro podporu paměti a koncentrace. Unikátní kombinace omega-3 nenasycených mastných kyselin, výtažku z Ginkgo biloba, fosfatidylserinu a vitamínů.
Skladem na e-shopu
295

Cena za 1 kus: 10 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50050923

Pro podporu paměti a koncentrace. Unikátní kombinace omega-3 nenasycených mastných kyselin, výtažku z Ginkgo biloba, fosfatidylserinu a vitamínů.
ACUTIL je doplněk stravy obsahující nejen omega-3 nenasycené mastné kyseliny, ale i výtažek z Ginkgo biloba, fosfatidylserin, kyselinu listovou a vitamíny E a B12.

 • Omega-3 nenasycené mastné kyseliny DHA i EPA jsou součástí buněčných membrán nervových buněk, tedy neuronů, které jsou nezbytné pro přenos informací v mozku. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku. Množství DHA v jedné kapsli Acutilu (250 mg) je dostatečné k dosažení příznivého účinku.
 • Vitamín B12 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, podporuje metabolismus homocysteinu a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Zvýšení odbourávání homocysteinu snižuje jeho možné toxické působení na mozek.
 • Kyselina listová přispívá k normální psychické činnosti a podobně jako vitamín B12 pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání.
 • Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Oxidativní stres vede k tvorbě volných kyslíkových radikálů, které mohou poškodit nervové buňky.
 • ginkgo biloba
 • Složky standardizovaného extraktu Ginkgo biloba (min. 24% flavonoidů, min. 6% terpenoidů) přispívají ke správnému prokrvení mozku.
 • Fosfatidylserin je složkou buněčných membrán nervové a mozkové tkáně.
SLOŽENÍ
složkav 1 kapslive 2 kapslích
Rybí olej 500 mg - 1000 mg -
Omega-3 mastné kyseliny 350 mg - 700 mg -
DHA-Kyselina dokosahexaenová 250 mg - 500 mg -
EPA-Kyselina eikosapentaenová 40 mg - 80 mg -
Extrakt z Ginkgo biloba  60 mg - 120 mg  -
Fosfatidylserin  15 mg  - 30 mg  -
Vitamín E (d-alfa-tokoferol) 5 mg  42%*) 10 mg 84%*)
Kyselina listová (folát) 250 µg 125%*) 500 µg 250%*)
Vitamín B12 5 µg 200%*) 10 µg 400%*)
*) doporučené denní dávky (DDD)
JAK UŽÍVAT ACUTIL?
Doporučená denní dávka přípravku ACUTIL je 1-2 kapsle během jídla nebo po jídle, zapijte nealkoholickým nápojem. Jestliže užíváte tento přípravek poprvé, užívejte 2 kapsle denně po dobu 12 týdnů. ACUTIL je vhodný k dlouhodobému užívání. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

VAROVÁNÍ
Bez konzultace s lékařem či lékárníkem se nedoporučuje k užívání:
 • pacientům před plánovanou operací
 • těhotným nebo kojícím ženám
 • pacientům užívajícím antikoagulancia či antiagregancia
 • diabetikům
ACUTIL nesmí být užíván v případě známé přecitlivělosti na jakoukoli složku přípravku. ACUTIL obsahuje alergeny ze sóji a ryb. ACUTIL neobsahuje lepek, sacharózu, mléčné a pšeničné složky, kvasnice a umělá barviva. Není určeno k podávání dětem. Nepoužívejte po uplynutí doby spotřeby vyznačené na obalu. Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Může snižovat srážlivost krve.

Balení
30 kapslí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.