ACUTIL 30 kapslí

50050923

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

235

Cena za 1 kus(tbl): 8 Kč

O produktu

Pro podporu paměti a koncentrace. Unikátní kombinace omega-3 nenasycených mastných kyselin, výtažku z Ginkgo biloba, fosfatidylserinu a vitamínů.
ACUTIL je doplněk stravy obsahující nejen omega-3 nenasycené mastné kyseliny, ale i výtažek z Ginkgo biloba, fosfatidylserin, kyselinu listovou a vitamíny E a B12.

 • Omega-3 nenasycené mastné kyseliny DHA i EPA jsou součástí buněčných membrán nervových buněk, tedy neuronů, které jsou nezbytné pro přenos informací v mozku. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku. Množství DHA v jedné kapsli Acutilu (250 mg) je dostatečné k dosažení příznivého účinku.
 • Vitamín B12 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, podporuje metabolismus homocysteinu a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Zvýšení odbourávání homocysteinu snižuje jeho možné toxické působení na mozek.
 • Kyselina listová přispívá k normální psychické činnosti a podobně jako vitamín B12 pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání.
 • Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Oxidativní stres vede k tvorbě volných kyslíkových radikálů, které mohou poškodit nervové buňky.
 • ginkgo biloba
 • Složky standardizovaného extraktu Ginkgo biloba (min. 24% flavonoidů, min. 6% terpenoidů) přispívají ke správnému prokrvení mozku.
 • Fosfatidylserin je složkou buněčných membrán nervové a mozkové tkáně.
SLOŽENÍ
složkav 1 kapslive 2 kapslích
Rybí olej 500 mg - 1000 mg -
Omega-3 mastné kyseliny 350 mg - 700 mg -
DHA-Kyselina dokosahexaenová 250 mg - 500 mg -
EPA-Kyselina eikosapentaenová 40 mg - 80 mg -
Extrakt z Ginkgo biloba  60 mg - 120 mg  -
Fosfatidylserin  15 mg  - 30 mg  -
Vitamín E (d-alfa-tokoferol) 5 mg  42%*) 10 mg 84%*)
Kyselina listová (folát) 250 µg 125%*) 500 µg 250%*)
Vitamín B12 5 µg 200%*) 10 µg 400%*)
*) doporučené denní dávky (DDD)
JAK UŽÍVAT ACUTIL?
Doporučená denní dávka přípravku ACUTIL je 1-2 kapsle během jídla nebo po jídle, zapijte nealkoholickým nápojem. Jestliže užíváte tento přípravek poprvé, užívejte 2 kapsle denně po dobu 12 týdnů. ACUTIL je vhodný k dlouhodobému užívání. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

VAROVÁNÍ
Bez konzultace s lékařem či lékárníkem se nedoporučuje k užívání:
 • pacientům před plánovanou operací
 • těhotným nebo kojícím ženám
 • pacientům užívajícím antikoagulancia či antiagregancia
 • diabetikům
ACUTIL nesmí být užíván v případě známé přecitlivělosti na jakoukoli složku přípravku. ACUTIL obsahuje alergeny ze sóji a ryb. ACUTIL neobsahuje lepek, sacharózu, mléčné a pšeničné složky, kvasnice a umělá barviva. Není určeno k podávání dětem. Nepoužívejte po uplynutí doby spotřeby vyznačené na obalu. Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Může snižovat srážlivost krve.

Balení
30 kapslí.

Parametry
Forma Kapsle
EAN 8000036011225

Kategorie produktu

Darujte na Vánoce to nejcennější Darujte na Vánoce to nejcennější