Aromatica Dětský prsní balzám od 1 roku 30 ml

Kosmetika

Značka: AROMATICA
Přírodní balzám s rostlinnými silicemi z borovice, tymiánu a levandule. Je určený k jemné masáži hrudníku a zad, která vede k prohřátí pokožky a uvolnění obsažených silic.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
129

O produktu

50091827

Přírodní balzám s rostlinnými silicemi z borovice, tymiánu a levandule. Je určený k jemné masáži hrudníku a zad, která vede k prohřátí pokožky a uvolnění obsažených silic. Aromatica Dětský prsní balzám od 1 roku obsahuje šetrný masťový základ z BIO kokosového tuku, BIO bambuckého másla a kvalitních za studena lisovaných olejů. Přípravek je šetrný k jemné dětské pokožce, neobsahuje syntetická barviva ani parfémy. Certifikovaná přírodní kosmetika.

Výsledek:

  • vhodný k masáži hrudníku a zad
  • masáž balzámem prohřívá pokožku
  • obsahuje silice z borovice, tymiánu a levandule

Složení

Kokosový tuk BIO, bambucké máslo BIO, včelí vosk, makadamiový olej lisovaný za studena, meruňkový olej lisovaný za studena, cetylstearylalkohol, vitamin E acetát, esenciální olej z borovice, esenciální olej z tymiánu, esenciální olej z levandule BIO.

Použití

1-2x denně naneste tenkou vrstvu na čistou a suchou pokožku hrudníku a zad. Proveďte lehkou masáž a poté překryjte vzdušným oděvem. Vhodné i k jemné masáži chodidel.

Upozornění

Neaplikujte na zpocenou pokožku. Místa aplikace ponechejte vzdušná.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.