BEBELO MILK 3 600 g

Výživa pro malé děti

Značka: BEBELO
5.0
BEBELO MILK 3 je mléko určené pro děti od ukončeného 12. měsíce. Komplexní a vyvážené složení obsahuje bakterie mléčného kvašení, podobné bakteriím v mateřském mléce.
Skladem na e-shopu
249

Cena za 100 g: 42 Kč

O produktu

50126332

banner

Mléčná výživa pro malé děti v prášku. BEBELO MILK 3 je mléko určené pro děti od ukončeného 12. měsíce. Nabízí komplexní a vyvážené složení, které se maximálně podobá mateřskému mléku a zohledňuje specifické nároky malých dětí na výživu. Obsahuje bakterie mléčného kvašení Bifidobacterium lactis, podobné bakteriím přirozeně se vyskytujícím v mateřském mléce i trávicím traktu plně kojených dětí. Batolecí mléko BEBELO MILK 3 obsahuje zdroj železa + vyvážený poměr vápníku a fosforu pro správný vývoj kostí a zubů*.

Dobrá stravitelnost díky ideálnímu poměru proteinů

Poměr bílkovin kaseinu a syrovátky v mateřském mléce je 35:65. Takové složení je doporučováno i nutričními specialisty, a proto se tímto poměrem inspirovala i mléka BEBELO. Výsledkem je kojenecká výživa, která je co nejpodobnější mateřskému mléku s velmi dobrou stravitelností.

Hlavní vlastnosti:

 • komplexní a vyvážené složení
 • obsahuje vápník, fosfor a vitamin D*, které jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí
 • vitamin D* přispívá k normální funkci imunitního systému u dětí
 • s bakteriemi mléčného kvašení
 • velmi dobrá stravitelnost
 • bez palmového oleje

BEBELO MILK 3 600 ga


Složení

Složení – složky rekonstituovaného výrobku: rostlinné tuky (slunečnicový olej, kokosový olej, sójový olej, řepkový olej), demineralizovaná sušená syrovátka (z mléka), odstředěné mléko, maltodextriny, laktóza (z mléka), minerály (síran manganatý, fosforečnan vápenatý, chlorid vápenatý, hydrogenfosforečnan draselný, chlorid sodný, síran horečnatý, citrát draselný, mikroenkapsulované železo (kukuřičný škrob, difosforečnan železitý, slunečnicový lecitin), hydroxid draselný, síran zinečnatý, seleničitan sodný, jodid draselný, síran meďnatý, citrát vápenatý), rybí olej (mléko, sója), emulgátor (sójový lecitin), vitaminy (L-askorbát sodný, DL-alfa-tokoferol, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, retinyl-palmitát, fytomenadion, riboflavin, cholekalciferol, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-hydrochlorid, kyanokobalamin, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin), antioxidanty(askorbylpalmitát, tokoferoly) (sója), L-tryptofan, bakterie mléčného kvašení (Bifidobacterium lactis, 108 CFU/100 g prášku v okamžiku výroby). Alergeny: mléko, rybí olej, sója. Baleno v ochranné atmosféře.

Použití

 • Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout na teplotu přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obalu) vlijte do vysterilizované láhve nebo hrnečku.
 • Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku.
 • Do láhve nebo hrnečku s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obalu). Důkladně protřepejte ve svislé i vodorovné poloze, aby se prášek rozpustil.
 • Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
 • Stravu připravujte bezprostředně před podáváním. Nespotřebovanou dávku zlikvidujte.
 • Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte.
 • Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
 • Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uschovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.

BEBELO MILK 3 600 gas

Dávkování

Jedná se o orientační doporučené dávkování. Protože každé dítě má jiné potřeby, konzultujte dávkování se svým pediatrem. 1 zarovnaná odměrka = 4,5 g prášku.

Věk dítěte

 

12-36 měsíců

Příprava 1 dávky

Voda

180 ml

210 ml

240 ml

Počet odměrek

6

7

8

Počet doporučených dávek na 24 hodin

2

2

2

Upozornění

Potravina určená pro výživu malých dětí starších 12 měsíců. Má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy, nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců. Není vhodná pro děti do 1 roku. Řiďte se radami Vašeho dětského lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě. Dohlédněte na hygienu prvních zoubků. Pro zdraví dítěte je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení.

Důležité upozornění: Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte. Přechod na kojenecké mléko má i zvýšené finanční a sociální dopady oproti kojení. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné.

*Obsahuje vápník, fosfor, železo a vitamin D, jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou stravu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.