Drogerie

Bio d Čistič na podlahy a parkety s lněným olejem 750 ml

Značka: BIO D
  • Přírodní čistič se lněným olejem od Bio-D šetrně čistí podlahy a provoní domov osvěžující citrusovou vůní. Vhodný především na dřevo a parkety, které přirozeně ošetřuje.
139

O produktu: Bio d Čistič na podlahy a parkety s lněným olejem 750 ml

50095224

Úvod

Přírodní čistič na podlahy a parkety s lněným olejem perfektně vyčistí všechny druhy podlah. Je vhodný na dřevěný, laminátový, keramický i vinylový povrch. Mýdlo z lněného oleje dokonale čistí a pečuje o jakýkoliv typ podlahy. Lněné mýdlo navíc prodlužuje životnost podlahy. Dopřejte si chůzi na boso po dokonale čisté podlaze, ošetřené přírodním produktem. Čistič také překrásně provoní prostor. Svým složením je bezpečný pro septik a domácí čističky vod. 

Netestováno na zvířatech

Přípravek je hypoalergenní. Není testován na zvířatech a neobsahuje žádné živočišné složky. Bio-D podléhá dohledu a schválení The Vegan Society, Naturewatch Trust, Allergy, B-corporation a The World Wildlife Foundation. Přípravek podporuje udržitelnou domácnost ve všech ohledech. Nedráždí pokožku ani srst zvířat. Obal pochází ze 100% recyklovaného materiálu.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% přírodní složení
  • s obsahem lněné mýdlo
  • ideální na různé druhy podlah
  • biologicky odbouratelný
  • hypoalergenní složení

Použití

Tento produkt obsahuje přírodní oleje, které se mohou při skladování oddělit, proto před použitím protřepejte. Přidejte 1-2 víčka čisticího prostředku na podlahy do 5 l vlažné vody. Naneste na podlahu mopem nebo hadříkem. Pro snížení dopadu na životní prostředí dodržujte doporučené dávky.


Upozornění

H319 Způsobuje vážné podráždění očí. H315 Dráždí kůži. P305 + P351 + P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou‐li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává‐li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.


O značce

Bio-D je rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Nádoby a obaly jsou 100% recyklovatelné.

Značka získala ocenění Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinnější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.