BIODERMA Photoderm MINERAL Fluid SPF50+ 75 g

Kosmetika

Značka: BIODERMA
BIODERMA Photoderm Mineral Fluid s SPF 50+ poskytuje maximální ochranu před slunečním zářením pro všechny typy pleti včetně citlivé. Je nekomedogenní a bez parfemace.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky BIODERMA Photoderm v minimální hodnotě 490 Kč. *Při nákupu produktů značky BIODERMA Photoderm v minimální hodnotě 490 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce platí do 19. 5. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
550

O produktu

50089339

BIODERMA Photoderm Mineral Fluid s SPF 50+ poskytuje maximální ochranu před slunečním zářením. Obsahuje 100% minerální filtry, které účinně chrání proti UVA a UVB paprskům. Použijte i na tu nejcitlivější pokožku. Krém se díky lehké fluidní textuře ve spreji okamžitě vpíjí do pleti a nezanechává na ní mastný film. Svým šetrným složením se hodí i na tu nejcitlivější pokožku nebo pleť alergickou na slunce. Patent Bioochrany™ působí proti škodlivým účinkům slunečního záření, posiluje přirozenou obranyschopnost pleti a zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí či vzniku pigmentových skvrn. Přípravek je hypoalergenní, nekomedogenní a fotostabilní. S excelentní tolerancí všemi typy pokožky. Bez parfemace.

Hlavní vlastnosti:

  • fluid s minerálními filtry proti UVA a UVB záření
  • zabraňuje předčasnému stárnutí vlivem pobytu na slunci
  • s voděodolným, nekomedogenním složením

Použití

Aplikujte rovnoměrně dostatečné množství přípravku před vystavením se slunečnímu záření (snížené množství přípravku snižuje výši solární ochrany). Pravidelně opakujte. Aplikaci opakujte vždy před a po pobytu ve vodě, setření nebo sportu.

Upozornění

Nepobývejte vy ani vaše děti na slunci příliš dlouho a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 15. hodinou. Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Ani prostředky s vysokým ochranným faktorem totiž neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.