BIODERMA Photoderm Sprej SPF30 400 ml

Kosmetika

Značka: BIODERMA
Sprej na opalování BIODERMA Photoderm s vysokou ochranou SPF 30 použijte v dostatečném množství na celé tělo. Přípravek chrání pokožku proti předčasnému stárnutí.
*Sleva 150 Kč při nákupu produktů značky BIODERMA Photoderm v minimální hodnotě 490 Kč. *Při nákupu produktů značky BIODERMA Photoderm v minimální hodnotě 490 Kč. vč. DPH získáte slevu 150 Kč. Akce platí do 15. 7. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
699

O produktu

50135157

Sprej na opalování BIODERMA Photoderm s vysokou úrovní ochrany a snadno roztíratelnou texturou si zabalte na koupaliště i dovolenou. Ve spojení s UVA/UVB filtry nabízí Photoderm optimalizovanou ochranu před UV paprsky (spálením, alergiemi na slunce apod.) kombinovanou s vnitřní biologickou ochranou: exkluzivním patentem Buněčné bioochrany™. Tento patent aktivuje přirozenou obranu, chrání buňky a předchází stárnutí pokožky. Naneste v dostatečném množství na celé tělo. Vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé. Photoderm je velmi dobře snášen. Má hydratační účinky, dále je nekomedogenní, neparfémovaný a vysoce voděodolný.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoká ochrana SPF 30
  • předchází stárnutí pokožky vlivem slunečního záření
  • snadno se roztírá a nezanechává mastný film

Použití

Aplikujte rovnoměrně a v dostatečném množství před pobytem na slunci (snížené množství přípravku snižuje výši solární ochrany). Pro zachování ochrany aplikujte znovu po pocení, plavání nebo osušení ručníkem. Před aplikací na obličej nastříkejte do rukou. Vyhněte se kontaktu s oblečením. Vhodné pro děti od 12 měsíců. Aplikujte pouze na zdravou pokožku. Nadměrné vystavování pokožky slunci může poškodit zdraví i přes použití sluneční ochrany.

Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.