Dentální hygiena

Biotter WW-Pulsar sonický zubní kartáček fialový

Značka: BIOTTER
  • Sonický zubní kartáček od společnosti Biotter se spolehlivě postará o celou dutinu ústní. S rychlostí 23 000 vibrací za minutu odstraňuje plak a nečistoty, masíruje dásně a bělí vaše zuby pro zářivý úsměv.
725

O produktu: Biotter WW-Pulsar sonický zubní kartáček fialový

50104023

Úvod

Sonický zubní kartáček od společnosti Biotter vám zajistí zářivý úsměv. Postará se nejen o důkladné čištění zubů i dásní, ale zaměří se také na jazyk, který mnozí lidé během ústní hygieny opomíjí. Pravidelným používáním si zajistíte komplexní péči o dutinu ústní, kde škodlivé mikroorganismy nedostanou šanci k tomu, aby se šířily, a zapříčiňovaly tak vznik zubního plaku, či dokonce zubního kazu.

Dlouhá výdrž

Kartáček dokáže vyvinout rychlost 23 000 oscilací za minutu, díky čemuž se spolehlivě dostane i do těžko přístupných mezizubních prostor, kam byste s běžným manuálním kartáčkem nedosáhli. Je poháněn jednou baterií typu AAA, která mu zajišťuje výdrž až po dobu 90 dnů. Nemusíte proto myslet na pravidelné dobíjení či výměnu baterií, aby vám zařízení nevypovědělo službu uprostřed vaší čisticí rutiny. Během čištění zubů dochází k jejich přirozenému bělení, ale také k masáži dásní, které jsou proto lépe prokrvené, a silnější a odolnější než kdy dřív. Přesto je kartáček jemný a vhodný i pro uživatele trpící na citlivé či krvácející dásně.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.