Blendea Zázvor olejové kapky 10 ml

Doplněk stravy

Značka: BLENDEA
Olejové kapky Blendea s obsahem extraktu ze zázvoru, který podporuje imunitní a dýchací systém a pozitivně ovlivňuje hladinu cukru v krvi.
Skladem na e-shopu
309

Cena za 100 ml: 30 900 Kč

O produktu

50142608

Olejové kapky Blendea obsahují extrakt ze zázvoru (Zingiber officinale) v kokosovém MCT oleji, který zajišťuje výbornou stabilitu a vstřebatelnost aktivních látek. Zázvorový oddenek je znám svou výraznou vůní a pikantní chutí, nabízí ale i mnoho zdravotních benefitů: má antioxidační vlastnosti a schopnost posilovat přirozenou obranyschopnost organismu. Podporuje normální funkci dýchacího a kardiovaskulárního systému, napomáhá správnému trávení, ulevuje během cestování a v neposlední řadě pozitivně ovlivňuje hladinu cukru v krvi.

Zázvor:

  • antioxidační vlastnosti
  • podporuje správnou funkci imunitního systému
  • přispívá k udržení zdravého dýchacího ústrojí
  • přispívá k normální funkci zažívacího ústrojí
  • pozitivně ovlivňuje hladinu cukru v krvi

Blendea Zázvor olejové kapky 10 ml2


Dávkování

10 kapek 1x denně, po jídle.

Složení

10 ml obsahuje: MCT olej 9,9 ml, extrakt ze Zingiber officinale 100 mg.

Použití

Kapky můžete přidat do kávy, čaje, nebo jiných teplých nápojů, obohatit pokrmy o bylinkové příchutě nebo nakapat příslušný počet kapek na jazyk a vychutnat si čisté extrakty z bylinek.

Upozornění

Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.