Canvit Immuno pro psy ochucený 100 tablet

Veterinární přípravky

Značka: CANVIT
5.0
Přípravek s betaglukany a probiotiky pro podporu imunitního systému psů. Podává se v průběhu onemocnění, při vyčerpání a stresových situacích.
Skladem na e-shopu
159

O produktu

50123067

Přípravek pro intenzivní podporu imunitního systému psů. Canvit immuno obsahuje komplex aktivovaných betaglukanů a prebiotik a je vhodný pro štěňata, dospělé psy i seniory. Podává se v průběhu onemocnění, při vyčerpání a během stresových situací. Podpora imunity se vyplácí při změně režimu, který může být pro zvíře stresující jako je například příchod štěněte do nového domova nebo první účast na výcviku psů. Dobrá imunita je důležitá při hojení a rekonvalescenci. Canvit Imuno startuje tvorbu protilátek, optimalizuje trávení a pohotově obnovuje obranyschopnost. Přípravek ochucený čerstvými játry psům chutná a s oblibou jej přijímají rovnou z ruky jako pochoutku.

Složení pro podporu imunitního systému

Canvit Imuno obsahuje unikátní komplex imunostimulačních aktivních látek ve formě kvasinek Saccharomyces cerevisiae jako hlavní zdroj β- 1,3/1,6 glukanů. Vedle aktivovaných betaglukanů přípravek obsahuje prebiotika MOS, které optimalizují trávení + cenné vitamíny a mikroprvky.

Canvit Immuno je vhodným doplňkem:

  • během a po prodělání akutních i chronických onemocněních jako jsou infekce, záněty, nádorová a jiná onemocnění
  • při rekonvalescenci po úrazu nebo operaci
  • při a po nadměrném vyčerpání pracovních a sportujících psů nebo fen po náročných porodech
  • pro zvýšení chuti k jídlu při nechutenství u seniorů, psů po operacích, psů s chronickým onemocněním
  • pro optimalizaci zažívacího a trávicího aparátu při a po průjmových onemocněních
  • po podávání antibiotik i jiných léčiv
  • v období výskytů psincového kašle

Složení

Sušená laktóza, uhličitan vápenatý, pšeničný škrob, sušené pivovarské kvasnice, kvasinkové buněčné stěny ze Saccharomyces cerevisiae (zdroj β-1,3/1,6 β-glukanů) 2,5 %, mannan-oligosacharidy 0,015 %. Hrubý protein 7,7 %, obsah tuku 1 %, hrubá vláknina 5,1 %, hrubý popel 18 %. Canvit Immuno neobsahuje umělá dochucovadla, barviva, chemická aromata ani GMO. Vyrobeno a baleno v ČR.

Použití

Doporučené denní dávkování: 1 tableta na 5 kg hmotnosti psa. Balení Canvit Immuno 100 g obsahuje 100 ochucených tablet a pro psa o hmotnosti 15 kg vystačí toto balení minimálně na 1 měsíc. Imunostimulant je určený k podávání během krizové situace a po ní, u plánovaných zákroků doporučujeme Canvit Immuno nasadit s předstihem (plánovaná operace, březí fena před porodem, pes v nadměrné zátěži). Přípravek je určený k zamíchání do krmné dávky nebo k podání rovnou z ruky. Vhodné pro psy krmené granulemi, vlhkým krmivem, doma připravovanou stravou i metodou BARF.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.