CardioWell ovesná vláknina 350 g

50080047

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

419

Cena za 1 kg: 1197 Kč

O produktu

Ovesné otruby Oat Well ® jsou snadno použitelný zdroj β -glukanů. Klinickými testy bylo prokázáno, že β-glukan z ovsa snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Vysoká hladina cholesterolu je rizikovým faktorem pro vznik ischemické choroby srdeční. Rozpustná vláknina β -glukan zvyšuje viskozitu obsahu tenkého střeva, tím zpomaluje vstřebávání živin, a tak pomáhá snižovat hladinu krevního cholesterolu ( jeho LDL- frakce), zpomaluje uvolňování energie z potravy a tím prodloužuje pocit sytosti. β -glukan je fermentován v tlustém střevě a tím pozitivně ovlivňuje růst užitečných střevních bakterií.

Složení:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Ovesné otruby Oat Well® je 100% přírodní produkt z ovesných otrub, obsahující nerozpustnou a zejména  rozpustnou  vlákninu s vysokým obsahem ovesných beta-glukanů. Oat Well®Je získáván z nejkvalitnějšího ovsa vypěstovaného v oblasti Skandinávie.

Dávkování:

21 g ovesných otrub – 2 plné odměrky. Toto množství odpovídá doporučovanému příjmu 3 g ovesného β-glukanu denně. Příznivého účinku je dosaženo na základě denního příjmu 3 g ovesného beta-glukanu.

Ovesnými otrubami můžeme obohatit například snídaňové cereálie, pomazánky, instantní výrobky, mléčné výrobky a nápoje. Nutná zásada při konzumaci – dostatečný pitný režim!

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let.
Ukládat mimo dosah dětí!

Parametry
Forma Prášek
Pro vegany Ano
Věk dítěte od 3 let
EAN 8595226400700